نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی:

ملت ایران همواره در تمام جبهه‌ها حضوری آگاهانه و سرنوشت ساز داشته است

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: ملت ایران همواره در تمام جبهه‌های حق علیه باطل حضوری آگاهانه و سرنوشت ساز داشته است.
کد خبر: ۹۶۱۰۰۵۳
|
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۴

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک رأی خود را به صندوق انداخت.

وی در حاشیه این حماسه سیاسی به خبرنگاران گفت: انتخابات امروز مسئولیت بسیار بزرگی بر دوش ملت ماست و باید رئیس جمهوری را انتخاب کنیم که راه شهدای خدمت را ادامه دهد.

 نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: ملت ایران همواره در تمام جبهه‌های حق علیه باطل حضوری آگاهانه و سرنوشت ساز داشته است.

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی با بیان اینکه انتخابات امروز مسئولیت بسیار بزرگی بر دوش ملت است و باید رئیس جمهوری را انتخاب کنیم که راه شهدای خدمت را ادامه دهد، گفت: امید است ملت ما در این انتخاب بزرگ پیروز باشد. حضور پای صندوق‌های رأی بسیار معنادار و واجب سیاسی اجتماعی، اخلاقی و شرعی، است چراکه رأی به نظام جمهوری اسلامی به معنی پاسداری از نظام و نه گفتن به آمریکا، داعش و دیگران است.

وی با تاکید بر اینکه امروز بهترین انتخاب باید صورت بگیرد، گفت: دولت آینده باید عناصر متعهد به نظام که وابسته به شرق وغرب نبوده، دلسوز ملت باشند و پایبند به اصول نظام و مبانی جمهوری اسلامی باشند را بکار بگیرد.

انتهای پیام/ع.م

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار