فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام:

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه قوی برای نظام است

سردار علی محمد اکبری، با اشاره به حماسه باشکوه مردم در بدرقه شهیدان خدمت وحاج قاسم سلیمانی، حماسه حضور پرشور مردم در انتخابات امروز را تکمیل کننده حماسه های قبلی دانست.
کد خبر: ۹۶۱۰۰۶۳
|
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ سردار علی محمد  اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در  اولین ساعت شروع انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری وارد حوزه اخذ رأی درمسجد فاطمه الزهرا سلام الله علیها میرآباد شهرکرد شد.

سردار علی محمد اکبری پس از انداختن رأی خود در صندوق، به خبرنگار ما گفت: لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح تکلیف همگانی در انتخابات می باشد.

وی، افزود: مشارکت اقشار مختلف مردم در انتخابات پشتوانه قوی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و از مردم عزیز و ولایتمدار و همیشه در صحنه استان چهارمحال و بختیاری درخواست دارم که در اولین ساعات به شعب اخذ رأی مراجعه کنند تا با ازدحام جمعیت در پایان روز مواجه نشوند.

سردار اکبری، حماسه باشکوه مردم در بدرقه شهیدان خدمت وحاج قاسم سلیمانی را یادآوری کرد و گفت: حماسه حضور پرشور مردم در انتخابات امروز تکمیل کننده حماسه های قبلی است .

ارسال نظرات
آخرین اخبار