آغاز رسمی فرآیند انتخابات ریاست جمهوری در استان اردبیل

همزمان با سراسر کشور و از ساعت ۸ صبح امروز، فرآیند انتخابات ریاست جمهوری در استان اردبیل آغاز شده و مردم از دقایق اولیه شروع رأی‌گیری، در شعب اخذ رأی استان حضور دارند.
کد خبر: ۹۶۱۰۰۷۶
|
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۲
آغاز رسمی فرآیند انتخابات ریاست جمهوری در استان اردبیل
به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل،‌ فرآیند انتخابات ریاست جمهوری با ۳۲۸ شعبه ثابت و ۴۸ شعبه سیار در استان اردبیل آغاز شده و طبق مشاهده میدانی خبرگزاری فارس، مردم استان از دقایق اولیه شروع فرآیند رأی گیری در شعب اخذ رأی حضور پیدا کرده‌اند.
مردم استان اردبیل بار دیگر در صحنه حاضر شده و بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری، برای سربلندی و اقتدار کشور خود پای کار آمدند.
حضور گسترده مردم در ساعات اولیه رای گیری پای صندوق‌ها نشان از مشارکت حداکثری واجدین شرایط در انتخابات است؛ پیر و جوان، زن و مردم برای تأثیرگذاری در آینده کشور پای صندوق‌های رأی حاضر شده تا با انتخاب نماینده اصلح، برای ساخت آینده کشور خود مشارکت کنند.انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز آغاز شده است که صلاحیت ۶ نامزد برای این رقابت تایید شده است؛ از بین این نامزدها سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی و علیرضا زاکانی از ادامه رقابت‌ها انصراف دادند.
ارسال نظرات
پر بیننده ها