خبرهای داغ:

پایداری برق شعب اخذ رای در اهواز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: با تلاش گروه‌های عملیاتی و همکاران این شرکت، برق شبکه خانگی و شعب اخذ رای پایدار است تا انتخابات به خوبی برگزار شود.
کد خبر: ۹۶۱۰۱۰۸
|
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۷

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، محمد فراتی اظهار کرد: تمام عوامل این شرکت به حالت آماده باش کامل هستند و تلاش خواهیم کرد که برق هیچ مشترکی قطع نشود.

وی ادامه داد: مرکز دیسپاچینگ و سامانه اتفاقات برق اهواز ۱۲۱ بصورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش‌های مشترکین در خصوص بروز اشکال روی شبکه و برق مشترکین هستند.

فراتی افزود: از شهروندان خواهشمندیم با توجه به اهمیت روز انتخابات سعی کنند در ساعت‌های پیک یا اوج مصرف، از لوازم پر مصرف برقی به ویژه لباسشویی، جاروبرقی، اتو و حتی کولر اضافی استفاده نکنند تا ما بتوانیم برق مطمئن و پایداری را تامین نماییم.

وی با اشاره به بازدید استاندار خوزستان از مرکز کنترل از راه دور برق اهواز گفت: شب گذشته استاندار خوزستان دربازدید از این شرکت از تمامی عوامل شرکت توزیع برق اهواز که تلاش می‌کنند تا برق شهر و شعب اخذ رای به صورت پایدار برقرار باشد قدردانی کرد.

برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در استان سه هزار و ۴۳۸ شعبه اخذ رای فراهم شده که از این تعداد ۲ هزار و ۵۴۱ شعبه ثابت و ۸۹۷ شعب سیار هستند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها