امام جمعه ساوه در گفتگو با بسیج

حضور حداکثری مهمترین شرط بن بست شکنی در جامعه است

امام جمعه ساوه گفت:انتخابات حق و تکلیف مردم است به این معنا که این حق از سوی نظام به آنان اعطا شده تا بتوانند با آن آینده و سرنوشت خود را تعیین کنند.
کد خبر: ۹۶۱۰۱۱۸
|
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۸
 

به گزاش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از ساوه حجت الاسلام جعفر رحیمی روز جمعه پس از شرکت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شعبه اخذ رای امام زاده سید اسحاق ساوه اظهار کرد: انتخابات حق و تکلیف مردم است به این معنا که این حق از سوی نظام به آنان اعطا شده تا بتوانند با آن آینده و سرنوشت خود را تعیین کنند.
وی افزود: تکلیف به این معنا است که اگر آنان از این حق استفاده نکنند دیگران سرنوشت چهار ساله یک کشور را به سمت و سوی باطل تعیین می کنند.
حجت الاسلام رحیمی یادآور شد: بنابر این هر مقدار حضور حداکثری بیشتر باشد این مشارکت بن بست شکنی در عرصه های مختلف را به دنبال دارد و در کنار آن موجب افزایش آبروی نظام و خنثی کننده اهداف دشمن نیز است.
وی گفت: همچنین در کنار حضور حداکثری انتخاب فرد اصلح از دیگر اولویت هایی است که می تواند موجب حرکت کشور به سمت توسعه و تعالی باشد.
امام جمعه ساوه خاطر نشان کرد: لازم است برای تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی ایران فردی از سوی مردم انتخاب شود که حرکت در مسیر انقلاب، دین باوری، نگاه به داخل و استفاده از توان داخلی از جمله شاخصه های او باشد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار