بسیج گزارش می دهد؛

حضور مردم پای صندوق رای نشان ارادت به شهید جمهور

همزمان با آغاز رای گیری انتخابات چهاردهمین ریاست جمهوری اسلامی ایران مردم از ساعات آغازین پای صندوق های رای حاضر شدند.
کد خبر: ۹۶۱۰۱۶۶
|
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۲

حضور مردم پای صندوق رای نشان ارادت به شهید جمهور

خبرگزاری بسیج، گروه استان‌ها - شیرین اسلوب: امروز هشتم تیر ماه روز سرنوشت ساز ایران است و حضور اقشار مختلف مردم پیر و جوان به عشق رئیس جمهور شهید برای ایرانی آباد در انتخابات ریاست جمهوری با شور و شوق بیشتری در پای صندوق‌های رأی به چشم می‌خورد.

فرآیند اخذ رأی انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است و تمامی شعب در سراسر کشور آماده اخذ رأی هستند.

دسته‌های مردم از اولین ساعات صبح در صف شرکت در انتخابات حضور یافته‌اند و در برخی شعب دیگر صف‌های طولانی تشکیل شده که نشان دهنده مشارکت گسترده مردم در انتخابات است.

۱۹۹ شعبه اخذ رأی در مشگین شهر پیش بینی شده است

فرماندار مشگین شهر گفت: یک هزار و ۶۰۰ نفر در شهرستان مشگین شهر رأی اولی هستند، متولدان ۸ تیر ۱۳۸۵ می‌توانند امسال نخستین حضور در یک مشارکت سیاسی مهم و تأثیرگذار را تجربه می‌کنند.

وی گفت: برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان مشگین شهر ۱۹۹ شعبه اخذ رأی پیش بینی شده است.

فرماندار شهرستان مشگین شهر اضافه کرد: از این تعداد ۱۲۷ شعبه ثابت و ۷۲ شعبه سیار است.

امام جمعه مشگین شهر گفت: مشارکت حداکثری نشانه استحکام و افزایش اعتبار نظام و تقویت قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران است و مانع بزرگی برای بازدارندگی تجاوز دشمن است.

وی گفت: ایران قوی با انتخابات قوی شکل می‌گیرد و انتخاب فردی اصلح، ولایت مدار، عدالت خواه، معتقد به جوانان، دوستدار محرومان و استکبار ستیز از خصوصیات یک نامزد اصلح است.

رئیس تبلیغات اسلامی مشگین شهر در گفت وگو با خبرنگار بسیج اظهار کرد: حضور پر شکوه ملت غیور ایران پای صندوق‌های رأی در نشانه اقتدار و انسجام ملی و باعث خنثی‌سازی فتنه‌های دشمنان است.

وی گفت: ملت انقلابی ایران اسلامی برای انتخاب اصلح‌ترین فرد باید ویژگی رئیس جمهور شهید را مد نظر قرار داده و فرد اصلح خود را انتخاب کنند.

کسی نمی‌تواند ما را از رأی دادن بازدارد

از کوچه که رد می‌شدم پیرمردی را دیدم که نوه اش دستش را گرفته بود به او نزدیک شدم و پرسیدم پدرم کجا می‌روی گفت: می‌خواهم رأی بدهم و دشمنان ما خوب بدانند که رأی من تیری مهلک بر چشم یاغیان است و هیچکس نمی‌تواند مرا از این امر مهم باز دارد.

یکی از رأی اولی‌ها در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: خیلی خوشحال هستم که می‌توانم در انتخابات شرکت کنم و در سرنوشت کشورم سهیم باشم.

خدیجه نیز که به همراه مادر بزرگش در انتخابات شرکت کرده و گفت: من سنم نمی‌رسد که رأی بدهم ولی خیلی دوست داشتم به همراه مادر بزرگم در انتخابات شرکت کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، بدون شک انتخابات امروز با قدرت و شکوه هر چه بیشتر برگزار و مردم به فرد اصلح خود رأی می‌دهند.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار