استاندار مرکزی

مشارکت حداکثری در انتخابات، نمایش قدرت و انسجام ملت است

استاندار مرکزی گفت: حضور مردم در انتخابات امروز قطعا سبب تقویت مؤلفه‌های امنیت ملی و دینی، موجب قوام و ارتقای شاخصه‌های اقتدار و انسجام اجتماعی خواهد شد بنابراین هر اندازه بتوان این حماسه و مشارکت را تقویت کرد امنیت، اقتدار و انسجام ملی و اجتماعی تقویت خواهد شد.
کد خبر: ۹۶۱۰۱۷۹
|
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ فرزاد مخلص‌الائمه استاندار مرکزی در حاشیه حماسه سیاسی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: امروز روز سرنوشت‌سازی برای مسیر پیشرفت و حرکت کشور است.

وی ضمن دعوت از مردم برای حضور در انتخابات افزود: مردم امروز آگاهانه به میدان می‌آیند و برای حفظ و تأیید جمهوری اسلامی، اعلام اعتمادِ مجدد به نظام مقدس جمهوری اسلامی و انتخاب رئیس دولت چهاردهم که جایگزین دولت مردمی آیت الله رئیسی خواهد شد، دولت مردمی که به تقدیر الهی سه ساله پایان یافت، رأی می‌دهند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: حضور مردم در انتخابات امروز قطعا سبب تقویت مؤلفه‌های امنیت ملی و دینی، موجب قوام و ارتقای شاخصه‌های اقتدار و انسجام اجتماعی خواهد شد بنابراین هر اندازه بتوان این حماسه و مشارکت را تقویت کرد امنیت، اقتدار و انسجام ملی و اجتماعی تقویت خواهد شد.

مخلص‌الائمه با یادآوری اینکه ۱۰۶۷ شعبه‌ اخذ رای ثابت و سیار آماده دریافت آرای مردم است، گفت: کسی را انتخاب کنیم که مسیر پیشرفت کشور متوقف نشود به ویژه تغییر راهبردهایی که شهید جمهور داشتند تداوم پیدا کند و بتوانیم در همه زمینه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی مطابق آرمان‌های انقلاب و بیانیه گام دوم انقلاب در میانه دهه پنجم انقلاب اسلامی حرکت پرشتاب داشته باشیم.

انتهای پیام/ع.م

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار