انتخابات امروز بار دیگر عزت، اقتدار وحدت و انسجام ملی را به رخ جهانیان خواهد کشید

شاهرود_ امام جمعه شاهرود گفت: انتخابات امروز ریاست جمهوری بار دیگر عزت، اقتدار وحدت و انسجام ملی را به رخ جهانیان خواهد کشید.
کد خبر: ۹۶۱۰۲۰۷
|
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۵

انتخابات امروز بار دیگر عزت، اقتدار وحدت و انسجام ملی را به رخ جهانیان خواهد کشیدبه گزارش خبرنگار بسیج، حجت‌الاسلام عباس امینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شاهرود در حسینیه اعظم مدرسه قلعه این شهر اظهار کرد: هر فردی که ایران، اسلام، انقلاب، ارزش‌ها، وحدت، رفع و دفع توطئه‌های دشمنان را می‌خواهد باید در انتخابات شرکت کند.
وی حضور گسترده مردم در انتخابات را مایه اقتدار و عزت ملت همیشه در صحنه و بزرگ ایران اسلامی خواند و ابراز کرد: هر نگرش، سلیقه، گرایش و حتی گلایه‌مندی افراد باید اصل حضور در انتخابات را مغتنم بشمارد.
امینی با بیان اینکه انتخاب فرد اصلح همگام با رهبری مدنظر باشد، ابراز کرد: انتخابات امروز ریاست جمهوری بار دیگر عزت، اقتدار وحدت و انسجام ملی را به رخ جهانیان خواهد کشید.
امام جمعه شاهرود با بیان اینکه رییس جمهور منتخب باید ادامه دهنده راه شهدای خدمت و رییس جمهور شهید باشد، افزود: دولت سیزدهم توقع مردم و تراز خدمت را افزایش داده است.
امینی ادامه داد: منتخب مردم باید همانند شهید آیت‌الله رئیسی با نگاه به توان داخلی، ظرفیت و استعداد جوانان برومند توسعه و پیشرفت را به جای منتظر ماندن به نگاه، قهر و لبخند دشمنان خارجی جایگزین کند.
وی با یادآوری سفر شهید آیت‌الله رییسی و اعضای کابینه دولت سیزدهم به استان سمنان و مصوبه‌های ارزشمند این سفر برای شاهرود گفت: تامین آب پایدار یکی از مهمترین ارمغان‌های این سفر است که مسوولان استان و رییس جمهور آینده نیز باید در اجرای آن مصمم باشند.
امام جمعه شاهرود در بخش دیگری از سخنان خود به فرارسیدن ۲۵ ذی‌الحجه روز خانواده و ازدواج آسان اشاره و اظهار کرد: تشکیل خانواده و ازدواج آسان برای رسیدن به آرامش، امنیت عاطفی و اخلاقی مورد تاکید اسلام است.
امینی از خانواده‌ها، حاکمیت، جامعه و جوانان خواست مقدمه‌های ازدواج آسان و سالم را بیش از پیش فراهم کنند.
امام جمعه شاهرود با اشاره به روز تکریم بازنشستگان گفت: تجربه پیشکسوتان بازنشسته از هزاران ساعت کلاس درس تئوری ارزشمندتر است و باید از این اندوخته‌های دانش به بهترین نحوه بهره‌مند شد.
وی با یادآوری جنایت آمریکا در ۱۲ تیر ۱۳۶۷ با هدف قراردادن هواپیمای مسافربری و قتل و عام زن و بچه بی‌گناه افزود: نامگذاری هفته افشای جنایات حقوق بشر آمریکایی فرصتی برای نمایان کردن فریب‌های شعارگونه حقوق بشر در دنیا است.
امینی ادامه داد: حامیان دروغین حقوق بشر و جنایت‌کاران جنگی که به کودکان و زنان در غزه، فلسطین و هر کجای جهان بی‌رحمانه حمله می‌کنند مورد عقوبت و تنبیه قرار می‌گیرند.
امام جمعه شاهرود به تابستان و گرمای پیش رو اشاره و اضافه کرد: شهروندان باید در مصرف حامل‌های انرژی به ویژه آب و برق صرفه‌جویی کنند تا مراکز تولیدی و صنعتی نیز از این نعمت اللهی بهره برده و از تعطیلی آنها جلوگیری شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها