۶۵ درصد جمعیت خلیل آباد در روستاها سکونت دارند

فرماندار خلیل آباد گفت: ۶۵ درصد جمعیت شهرستان در روستاها سکونت دارند از این رو رفع و پیگیری مشکلات در این مناطق باید در اولویت کار مدیران قرار گیرد.
کد خبر: ۹۶۱۰۴۴۲
|
۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۵
۶۵ درصد جمعیت خلیل آباد در روستاها سکونت دارند

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از خلیل آباد، محمد رضا خوشنویس در مراسم معارفه مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد اظهار کرد: از مدیران پیگیری جدی مشکلات مردم را خواستاریم لذا در حوزه بهداشت و درمان در بحث تأمین امکانات و ارائه خدمت بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

وی تقویت خانه‌های بهداشت در روستاها و تأمین امکانات در مراکز درمانی در روستاها و بخش‌ها را ضروری دانست و افزود: مرکز درمانی در شهر کندر هنوز امکانات لازم را ندارد لذا یکی از برنامه مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان تقویت این مرکز در بخش ششطراز است.

فرماندار خلیل آباد تکمیل هر چه سریع‌تر اورژانس جاده‌ای کندر که در مسیر جاده اصلی خلیل آباد بردسکن واقع است را یک مطالبه مردمی ذکر کرد و توضیح داد: سعی شود با رفع مشکلات و تأمین امکانات مور د نیاز اورژانس جاده‌ای کندر در هفته دولت مورد بهره برداری قرار گیرد.

خوشنویس تقویت بخش زنان و زایمان بیمارستان خاتم الانبیا و نیز مرکز چشم پزشکی را از برنامه‌های شهرستان نام برد و اظهار کرد: حوزه آموزش و بهداشت دو حوزه مهم در شهرستان است لذا توجه و حرکت‌های رو به جلو در این حوزه از خواسته‌های مکرر فرماندار است که باید مدیران مربوطه دارای برنامه و هدف باشند.

گفتنی است؛ در ادامه با ابلاغ حکم سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد از زحمات ۲.۵ ساله محمد حسین زاده مدیر قبلی شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار