رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان:

شرکت در انتخابات نشان دهنده مدنیّت است

رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان گفت: شرکت در انتخابات، نشان دهنده مدنیّت و حرکت رو به جلو در دنیای متکثر امروز است.
کد خبر: ۹۶۱۰۴۷۰
|
۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج، فاطمه معین الدینی رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان ضمن اشاره به اهمیت موضوع انتخابات ریاست جمهوری از همه جامعه دانشگاهی به منظور حضور حداکثری و پرشور در انتخابات دعوت کرد.

وی افزود: مشارکت و حق تعیین سرنوشت امکانی مهم است که رایگان در اختیار همگان قرار دارد و این مهم محقق نشده مگر با ریخته شدن خون هزاران شهید عزیز که هر کدام از آنها، سند افتخارکشور، برای همیشه تاریخ خواهند بود.

رئیس دانشگاه پیام نوراستان کرمان، خاطر نشان کرد: بنابراین استفاده از این حق نه تنها نشان دهنده مدنیت و حرکت رو به جلو در دنیای متکثر امروز است، بلکه ادای دین است به همه کسانی که از راحتی و آسایش و زندگی خود گذشتند تا ما بهتر زندگی کنیم.

او با اشاره به نقش مردم درانتخابات و تعین سرنوشت شان گفت: امروز آزادی، پیشرفت و اقتدار کشور در گروه حضور حداکثری آحاد جامعه و به ویژه نسل جوان در انتخابات است و دشمنان سعی دارند تا با القای ناامیدی، مانع از حضور حداکثری نسل جوان در پای صندوق‌های رأی شوند.

وی افزود:، اما اساتید و دانشجویان می‌توانند با ایفای نقش تبیینی خود، مانع از تحقق خواسته بدخواهان نظام شده و با حضور در عرصه انتخابات مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب را هموارتر نمایند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار