دعوت 800 نفر از مداحان و شاعران آئینی از مردم برای حضور مقتدرانه در انتخابات پیش‌رو 

هشتم تیر روز حماسه مردم ایران و روز تجديد ميثاق با آرمان‌هاي امام راحل (ره)، شهداي گرانقدر و رهبر معظم انقلاب اسلامي است.
کد خبر: ۹۶۱۰۵۴۷
|
۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۶

هشتم تیر روز حماسه مردم ایران و روز تجديد ميثاق با آرمان‌هاي امام راحل (ره)، شهداي گرانقدر و رهبر معظم انقلاب اسلامي است.

رهبر فرزانه ا‌نقلاب در فرمایشات گوهربارشان در نیمه خرداد فرمودند: «حماسه انتخاباتِ بسیار مهم پیشِ‌رو، مکمل حماسه ملت در بدرقه شهیدان خدمت است و ان‌شاءالله در سایه مشارکت پرشور، آرای بالای ملت و حاکمیت اخلاق در رقابت‌های انتخاباتی، رئیس جمهوری «پُرکار»، «فعال»، «آگاه» و «معتقد به مبانی انقلاب» برگزیده ‌می‌شود.»

دشمنان ناپاک و قسم خورده نظام اسلامی با استفاده از ابزار رسانه و با دروغ پراکنی وسیع و نامردی تمام و وارونه جلوه دادن واقعیت ها به دنبال تسخیر ذهن و دل جوانان این مرز و بوم هستند تا فرزندان وطن را در مقابل نظام اسلامی قرار دهند؛ اما جوانان بصیر، فهیم و موقعیت‌شناس، حضور در انتخابات و انتخاب اصلح را یک اصل و تکلیف اجتماعی ، اخلاقی ،الهی و شرعی می‌دانند.

ما ستایشگران مذهبی، با تأسی از سیره عملی حضرت ابا عبدالله الحسین ع ، مکتب سیاسی اهل‌‌البیت علیهم‌السلام و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، رسالت خود را دعوت آحاد مردم به مشارکت فعالانه و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی برای خلق حماسه‌ای بی‌نظیر در 8 تیرماه می‌دانیم.

به طور حتم، مردم بابصیرت و آگاه ایران اسلامی، با حضور حداکثری و مشارکت معنی‌دار در راستای حق مداری، خدمت محوری و ایجاد بستری برای رشد و تعالی مادی و معنوی جامعه و تقویت مدل مترقی مردم سالاری دینی ایفای نقش می کنند و دشمن زبون را در جنگ نرم فرسنگ‌ها به عقب خواهند راند.

جمعی از ستایشگران اهل البیت علیهم السلام

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار