خبرهای داغ:

آغاز اجرای برنامه ملی مهارت آموزی دانش آموزان خوزستان در رشته شنا

برنامه ملی مهارت آموزی دانش آموزان خوزستان در رشته شنا اجرا شد.
کد خبر: ۹۶۱۰۶۰۴
|
۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۳

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان  عبدالله حبیبی مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت:  این طرح در راستای شادابی و نشاط برای دانش آموزان در استخر بعثت ناحیه دو اهواز اجرا می شود.

وی گفت: این طرح در راستای طرح مهارت آموزی رشته های ورزشی معاونت تربیت بدنی و سلامت  با همکاری مدیران و معلمان تربیت بدنی در 10 جلسه برای هر دانش آموز پیش بینی شده است.

حبیبی با بیان اینکه در پایان طرح مهارت آموزی شنا به دانش آموزان شرکت کننده گواهی مهارت شنا داده می شود افزود:  «طرح مهارت آموزی ورزشی» در راستای کیفیت بخشی به درس تربیت بدنی، ارتقای سلامت نشاط و آمادگی جسمانی. شناسایی و هدایت استعدادهای برتر ورزشی، توسعه مشارکت های مردمی و …، در تابستان اجرا می شود و آموزش یک مهارت ورزشی به دانش آموزان و تبدیل مدرسه به کانون تحول محله از مهمترین اهداف این طرح است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با تقدیر از برنامه های منسجم و عملیاتی در حوزه اوقات فراغت دانش آموزی، فرهنگی هنری و تربیت بدنی از مدیران مدارس و مربیان تربیت بدنی خواست با زمانبندی مشخص برای موفقیت این طرح زمینه حضور دانش آموزان را در استخر بعثت فراهم کنند.

عبدالله حبیبی در پایان گفت : در طرح مهارت آموزی رشته های ورزشی دوره دوم ابتدایی دانش آموزان پایه های چهارم، پنجم و ششم به ترتیب رشته های ورزشی طناب زنی، تنیس روی میز، شنا و دوومیدانی آموزش می بینند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها