احکام دبیران جشنواره‌‌های ادبی و هنری سازمان بسیج هنرمندان کشور در سال ۱۴۰۳ اهداء شد

احکام دبیران جشنواره‌‌های ادبی و هنری سازمان بسیج هنرمندان کشور در سال ۱۴۰۳ اهداء شد
جلسه اهداء حکم دبیران جشنواره‌‌های ادبی و هنری سازمان بسیج هنرمندان کشور در سال ۱۴۰۳ روز دوشنبه ۱۱ تیر انجام شد.
کد خبر: ۹۶۱۰۷۰۵
|
۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، جلسه اهداء حکم دبیران جشنواره‌‌های ادبی و هنری سازمان بسیج هنرمندان کشور در سال ۱۴۰۳ روز دوشنبه ۱۱ تیر با حضور حسین مسافر آستانه، سعید نجفیان، کمال‌الدین شاهرخ، رضا مهدوی و ابراهیم سلیمانی انجام شد.

در این جلسه آرش زینال خیری؛ سرپرست سازمان بسیج هنرمندان کشور ضمن ابراز خرسندی از حضور هنرمندان در جشنواره‌ها بیان کرد: امسال جشنواره‌ها هم در مرحله‌ی استانی و هم در مرحله‌ی کشوری برگزار می‌شود. هدف اصلی ما در سازمان بسیج هنرمندان حمایت و پشتیبانی از هنرمندان در برگزاری پرشور جشنواره‌ها با برگزاری کارگاه‌های آموزشی در استان‌ها با حضور اساتید برجسته و سعی در شبکه‌سازی غنی از هنرمندان می‌باشد. در نظر داریم اختتامیه مرحله‌ی کشوری جشنواره‌ها را در مناطق محروم برگزار نمائیم.

در خلال این جلسه حسین مسافر آستانه به عنوان ریاست انجمن تئاتر سازمان بسیج هنرمندان کشور معرفی شدند. 
آقای مسافر آستانه در این جلسه از وجود ظرفیت شبکه‌ی بسیج هنرمندان و فعالیت هنرمندان در این عرصه و تاثیرگذاری مثبت در بحث فرهنگی جامعه ابراز امیدواری و خشنودی کردند.

سعید نجفیان؛ دبیر پانزدهمین جشنواره تئاتر بسیج ضمن ابراز خرسندی از حضور آرش زینال خیری بیان داشت: امسال در برنامه داریم طبق روال و با هماهنگی انجمن‌ها جشنواره‌ای پرشور و پر مخاطب در مرحله‌ی استانی و کشوری داشته باشیم.

رضا مهدوی؛ دبیر پنجمین جشنواره موسیقی بسیج ضمن ابراز امیدواری از فعالیت بسیج هنرمندان گفتند: باید یک عزم جدی به دنبال جذب حداکثری برای تولید آثار فاخر در عرصه‌ی موسیقی داشته باشیم. 

کمال‌الدین شاهرخ؛ دبیر ششمین دوسالانه عکس بسیج گفتند: با رایزنی‌هایی که با انجمن‌های عکس سراسر کشور داشتیم در تلاش هستیم در دوسالانه ششم شاهد تحرک و فعالیت خیلی خوبی در عرصه‌ی عکاسی باشیم. گردهمایی و تعامل با رده‌ها و مسئولین انجمن‌های عکس سراسر کشور باعث تبدیل ظرفیت خودجوش هنرمندان عکاس به ظرفیت حداکثری و بروز و ظهور کارهای درخشان در زنینه‌ی عکس باشیم.

آقای ابراهیم سلیمانی؛ دبیر نهمین جشنواره تسجمی بسیج ضمن ابراز خشنودی از وجود بستر بزرگ شبکه هنرمندان در حوزه تجسمی گفت: با شبکه‌سازی هنرمندان این عرصه، به خوبی می‌توانند به نحو مطلوب در جامعه نقش هنری خود را ایفا نمایند و اثرگذاری بسیار خوبی در جامعه داشته باشند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار