خبرهای داغ:
اطلاعیه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ولی عصر (عج) خوزستان برای حضور مردم در انتخابات؛

با حضور حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات دشمنان را برای همیشه نا امید کنیم

حجت الاسلام رستگار با صدور اطلاعیه‌ای از مردم خواست تا با حضور حداکثری و انتخاب اصلح در دور دوم انتخابات دشمنان را برای همیشه نا امید کنیم.
کد خبر: ۹۶۱۰۷۲۶
|
۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۹

حجت الاسلام عبدالرضا رستگار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ولی عصر (عج) استان خوزستان در اطلاعیه‌ای از مردم خواست در انتخابات حضور یابند:

«بسم الله الرحمن الرحیم

ان الله یامرکم ان تؤدوا الامانات الی اهل‌ها

با سلام و درود به ارواح طیبه شهدا، امام شهدا و شهدای گرانقدر خصوصاً شهدای خدمت

انقلاب اسلامی به عنوان اعجاز قرن توانست ظلمت حاکم بر جهان را بشکند و ارائه کننده حاکمیت جدیدی برای عالم هستی باشد. به نام مردم سالاری دینی و طی ۴۵ سال در مقابل تمام دنیای استکبار بایستد و عزت و اقتدار را به کشور اسلامی ایران و دیگر کشور‌های اسلامی خصوصاً جبهه مقاومت برگرداند و در این راستا تمام تلاش‌های دشمنان اسلام عزیز را اعم از جنگ نیمه سخت، سخت و نرم را مجبور به شکست نماید.

به همین خاطر دنیای استکبار تنها روزنه امید خود را در انتخابات جستجو می‌کند که شاید با حضور کمرنگ مردم و انتخاب مطلوبش، انقلاب را دچار تزلزل نماید البته زهی خیال باطل؛ لذا بر همین اساس رهبر حکیم انقلاب راهبرد حضور حداکثری و انتخاب اصلح را در دستور کار قرار داده و از همه ملت ایران مطالبه حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح را دارد.

ملت شریف ایران؛ حال که انتخابات به مرحله دوم کشیده شده است و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی تمام قد در مقابل اراده آهنین شما ایستاده‌اند شما نیز با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای و انتخاب فرد اصلح از جبهه انقلاب بار دیگر دنیای استکبار و غربگرا‌های داخلی که دل در گرو دنیای استکبار دارند را برای همیشه ناامید کنید چرا که آنان چشم طمع بر این جایگاه رفیع دوخته‌اند جایگاهی که سیدالشهدا خدمت حضرت آیت الله شهید رئیسی آن را ارتقا بخشید و این حضور شماست که دشمنان و غرب‌گرا‌های پیاده نظام دنیای استکبار را ناامید خواهد کرد و گامی مستحکم در ساخت تمدن سازی اسلام برخواهید داست.

 بدین وسیله اینجانب با تمام وجود از شما مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه، مقاوم و شهید پرور درخواست دارم با حضور خود و رای به کاندیدای جبهه انقلاب آخرین تلاش غربگرایان واربابانشان را ناکام فرمایید.

ان شاءالله 

من الله توفیق 

و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته»

ارسال نظرات
پر بیننده ها