مشارکت حداکثری لبخند رضایت رهبری انقلاب را به دنبال خواهد داشت

شاهرود_ مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات استان سمنان گفت: بانوان جامعه ما در طول انقلاب شکوهمند اسلامی همیشه در صحنه حضور داشته و این حضور در میدان سبب بالندگی نظام اسلامی شده است.
کد خبر: ۹۶۱۰۸۴۲
|
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۷

به گزارش خبرنگار بسیج، مرتضی غفاری مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات استان سمنان در گردهمایی بسیجیان حوزه بسیج خواهران صدیقه کبری (س) سپاه ناحیه شاهرود در این حوزه مقاومت با بیان اینکه در شهرستان شاهرود شور انتخاباتی بسیار زیاد است و در انتخابات مختلف نیز ثابت کرده اند که در مشارکت انتخاباتی حضور پررنگ دارند، افزود: در سپاه و بسیج آنچه اهمیت دارد لبخند رضایت رهبر انقلاب است و باید در این راستا تلاش کنیم مشارکت حداکثری در انتخابات رخ دهد.
وی افزود: بانوان جامعه ما در طول انقلاب شکوهمند اسلامی همیشه در صحنه حضور داشته و این حضور در میدان سبب بالندگی نظام اسلامی شده است.
مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات استان سمنان خاطر نشان کرد: مجموعه سپاه شاهرود در بحث مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در چند دوره اخیر بسیار خوب عمل کرده است و ما از همه تقدیر و تشکر داریم.
وی بر دعوت حداکثری مردم به انتخابات از طریق چهره به چهره و نشست‌ها و برنامه‌های مختلف تاکید کرد.
سرهنگ پاسدار عبدالله یونسیان فرمانده سپاه ناحیه شاهرود نیز در این نشست بر توجه به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاکید و با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بر وحدت و انسجام و انتخاب اصلح تصریح کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها