دعوت فرمانده گروه پدافندهوایی ۱۰ محرم از مردم برای حضور در انتخابات

شاهرود_ فرمانده گروه پدافندهوایی ۱۰ محرم شاهرود با حضور پیامی از مردم همیشه در صحنه خواست در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرشورتر حضور یابند.
کد خبر: ۹۶۱۰۹۴۲
|
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۷

دعوت فرمانده گروه پدافندهوایی ۱۰ محرم از مردم برای حضور در انتخاباتبه گزارش خبرنگار بسیج، سرتیپ دوم پاسدار حسن قربانیان فرمانده گروه پدافند هوایی ۱۰ محرم شاهرود در پیامی از مردم همیشه در صحنه خواست در انتخابات ریاست جمهوری در دور دوم حضور باشکوه تری داشته باشند.

متن پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
بازنشستگی فصل نوینی از زندگی است و آغازی برای زندگی با شیوه‌ها و ایده‌های جدیداست. امید است این دوران جدید از پربارترین و با نشاط‌ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد.
دوازدهم تیرماه روز تکریم بازنشستگان را عموم خانواده محترم بازنشستگان کشور تبریک گفته، سلامتی و طول عمر با عزت شما را از درگاه ایزد منان خواستارم
امنیت، عزت، اقتدار، آرامش، پیشرفت و سایر داشته‌های ارزشمند امروز ایران اسلامی، میراث گرانبهای شهدای عالیقدر انقلاب و مردمان فداکار، غیور و پرتلاشی است که تحت لوای ولایت فقیه، مردانه و بی‌ادعا در میادین و عرصه‌های گوناگون، خوش درخشیدند.
اکنون باز هم میدان دیگری در پیش روی ملت شریف ایران اسلامی است. پانزدهم تیرماه سال جاری، دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری است و بی‌شک شرکت در این انتخابات، ضامن حفظ و افزایش اقتدار و وحدت ملی و برهم‌زننده نقشه‌ها و توطئه‌های شوم دشمنان قسم خورده ایران اسلامی است.
اکنون بر ماست که به پاس قدردانی از شهدای سرفراز سرزمین‌مان و برای ادای دین و تکلیف شرعی خود، مشتاقانه در پای صندوق‌های رای حاضر شویم و همچون گذشته به ندای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) لبیک بگوییم؛ و فردی اصلح و متعهد به راه امام و شهدا و شهید خدمت، شهید رئیسی عزیز را انتخاب نماییم.
وعده همه ما، حضور مقتدرانه در پای صندوق‌های رای در روز ۱۵ تیر ماه...

ارسال نظرات
پر بیننده ها