دعوت قشرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد از مردم برای حضور باشکوه در انتخابات 15 تیر

قشرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد در پیام های جداگانه ای از مردم برای حضور باشکوه در مرحله دوم چهادرهمین انتخابات ریاست جمهوری در 15 تیر دعوت کردند.
کد خبر: ۹۶۱۰۹۵۱
|
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از یاسوج ، متن این پیام ها به شرح زیر است.

دعوت جامعه ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد از مردم برای شرکت در انتخابات ۱۵ تیر

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله تعالی : ان الله یامرکم ان تودوا الامانات الی اهلها...
همانا خدا به شما امر می کند که امانتها را به صاحبانش باز دهید...
آیه ۵۸ سوره نساء
 
در آستانه مرحله دوم انتخابات ریاست‌جمهوری، قرار داریم که پایان دولت قبل با شهادت در راه خدمت به مردم ایران مصادف شد و غم از دست دادن رئیس جمهوری خدوم ، مردم و کشور ایران را داغدار کرد و در مقابل نیز مردم با حضور در تجمعات و مراسمات تشییع پیکرهای شهدا قدردانی خود از خادمان کشور را به عمل آورده و وفاداریشان به انقلاب را به جهانیان نشان دادند. و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مکمل این حرکت عظیم ملت، مسئله انتخابات است.

در همین راستا شورای تبیین مواضع جامعه بزرگ‌ ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد توجه آحاد مردم، دو نامزد پیش رو ، پیشکسوتان ، نخبگان و بسیجیان قهرمانان، ورزشکاران کشور را به موارد ذیل جلب می نماید:

با توجه به منویات مقام معظم رهبری در سی و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (رحمه‌الله) مبنی بر تاثیر حضور مردم در انتخابات  برای حفظ منافع کشور در معادلات پیچیده بین المللی و همچنین تثبیت عمق راهبردی خویش در منطقه و احتیاج به انتخاب یک رئیس‌جمهور فعّال، پُرکار، آگاه و معتقد به مبانی انقلاب، فرد منتخب باید نسبت به ادامه راه شهید رئیسی عزیز در مسیر خدمت به محرومان کشور، مستضعفین و مظلومان عالم در جبهه مقاومت اهتمام لازم را در پیش گیرد.

حضور و مشارکت پرشور ملت ایران می‌تواند ضمن خنثی کردن توطئه‌های آشکار و پنهان دشمنان، افزایش همبستگی اجتماعی و تقویت وحدت ملی را همراه داشته باشد.

از آحاد مردم عزیز و قدردان کشورمان تقاضا مندیم همانطور که در مراسم بدرقه شهدای خدمت و به پاس زحمات آنها حماسه آفریدند در تکمیل این حماسه، با حضور پرشوری دیگر در مرحله ،آگاهانه و با رای بالای خود در انتخابات پیش رو رئیس جمهوری معتقد به انقلاب و آرمان های امام و رهبری را برای خدمت گذاری به کشور و مردم انتخاب کنند.

از نخبگان ورزشی ، قهرمانان ، پیشکسوتان و ورزشکاران نیز می خواهیم در طول مناظرات، برنامه های دو نامزد محترم را به دقت رصد کرده و میزان قابلیت اجرایی برنامه ها را تحلیل و بررسی نموده و جهت تکمیل و توسعه آنها به نامزدهای محترم مشاوره و ارائه راهکار دهند تا بهترین نتیجه از برنامه ها حاصل شود، همچنین با ارائه نظرات و نشست های روشنگرانه و تبیینی عموم مردم الخصوص جوانان ورزشکار  را برای مشارکت حدکثری در انتخابات دعوت نمایند تا با انتخاب فردی اصلح، انقلابی، جهادی، توانمند و شجاع برای شکل گیری دولتی قوی و کارآمد، زمینه تحقق ایران قوی فراهم گردد.

به نامزدهای محترم نیز توصیه می‌کنیم در تمام دوره مناظرات، اخلاق سیاسی و منویات رهبر معظم انقلاب را مد نظر خود قرار داده تا به عزت و اقتدار کشور خدشه ای وارد نشود، همانطور که معظم له فرمودند رسیدن به اهداف و پیشرفت مملکت از طریق دروغ، افترا، تهمت، لجن پراکنی و ... ممکن نمی باشد در نتیجه ارائه راهکارها و برنامه های قابل اجرا و محاسبه شده مورد انتظار می باشد.

بیانیه ی پزشکان و کارکنان حوزه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص مشارکت حداکثری در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری

  بسم الله الرحمن الرحیم

إنَّ اللهَ لايُغَيِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّى يُغَيِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ 
 همانا خداوند حال قومى را تغییر نمى‌دهد تا آن­که آنان حال خود را تغییر دهند 
             آیه ۱۱ سوره مبارکه رعد
رهبر معظم انقلاب:
انتخابات حقیقتا سیلی بر چهره ی دشمنان ملت است .
با اهدای درود به ارواح پاک و مقدس شهدای خدمت به ویژه شهید جمهور حضرت آیت الله دکتر رئیسی 
مردم متدین و ولایت مدار استان کهگیلویه و بویراحمد همان گونه که استحضار دارید در آستانه برگزاری مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم و حضور حداکثری و پرشور شما مردم انقلابی در این صحنه خطیر انقلاب برگ زرین دیگری از بصیرت ، دانایی ، دوراندیشی و انقلابی گری شما مردم غیرتمند را ورق خواهد زد.
 همت والای شما در تداوم مسیر خدمت صادقانه دولت شهید جمهور و احیای شعارهای اصیل انقلاب اسلامی همچون برقراری عدالت و مبارزه با فساد و مطالبه پیشرفت و تعالی کشور با حفظ آرمان‌ها قابل تحسین و ستایش است، لذا جامعه سلامت استان ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت آگاهانه شما مردم متدین درخواست دارد که با حضور حداکثری و پر شور تر از قبل در پای صندوق‌های رای و با نگاه به ویژگی‌های کاندیدای اصلح از نظر رهبر معظم انقلاب در مسیر  فتح قله پیشرفت و توسعه و جهش کشور عزیزمان در تمامی ابعاد مادی و معنوی از قبیل اقتصادی و معیشتی، فرهنگی، سیاسی ،اجتماعی و ... و همچنین ناامید سازی دشمنان ایران اسلامی با خلق حماسه‌ای دیگر اراده آهنین خود را به جهانیان نشان دهید

پزشکان و کارکنان حوزه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد

 بیانیه ۷۰۰ حقوق دان انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد در اعلام حضور و دعوت به مشارکت حداکثری در انتخابات

 حقوق دانان انقلابی استان در بیانیه ای مردم را به مشارکت حداکثری دعوت کردند.

 بسم الله الرحمن الرحیم
«امنیت، عزت، اقتدار، آرامش، پیشرفت و سایر داشته‌های ارزشمند امروز ایران اسلامی، میراث گرانبهای شهدای عالیقدر انقلاب و مردمان فداکار، غیور و پرتلاشی است که تحت لوای ولایت فقیه، مردانه و بی‌ادعا در میادین و عرصه های گوناگون، خوش درخشیدند و علی رغم وجود تحریم‌ها و پیکار نابرابر با قدرت‌های استعمارگر، ظالم و مستبد، پرچم پرافتخار ایران اسلامی را بر فراز قله‌های علم، فرهنگ، هنر و ورزش جهان به اهتزار درآوردند.

اکنون باز هم میدان دیگری در پیش روی ملت شریف ایران اسلامی است. 15 تیرماه سال جاری، مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است و بی‌شک شرکت در این انتخابات، ضامن حفظ و افزایش اقتدار و وحدت ملی و برهم‌زننده نقشه ها و توطئه‌های شوم دشمنان قسم خورده ایران اسلامی است.

15 تیرماه، فرصتی برای ثبت پیروزی بزرگ دیگری در کارنامه پرافتخار ایرانیان و میعادگاه غلبه بصیرت، امید و آرمانخواهی ملت خداجوی ایران بر عملیات روانی و تبلیغات منفی استکبار و صهیونیسم جنایتکار در ترویج ناامیدی، انفعال و بی تفاوتی است. قطعا مشارکت شورآفرین ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری، تصویری شکوهمند از نشاط و پویایی انقلاب اسلامی ایرانیان غیور در پیش چشم جهانیان به نمایش خواهد گذاشت و عقب‌نشینی استکبار جهانی از مواضع خصمانه خویش را رقم خواهد زد. 

حضور آگاهانه، مسئولانه و حداکثری مردم عزیز ایران در پای صندوق‌های رای و استفاده شایسته از حق قانونی، مؤثر و تعیین‌کننده خود، موجب افزایش سرعت حرکت کشور در مسیر رشد و تعالی به سوی قله‌های بلند تمدن نوین اسلامی، حفظ اتحاد ملت و دولت، تثبیت اقتدار ملی و انتخاب فرد اصلحی می شود که خالصانه در راه خدمت به مردم و اعتلا و سربلندی هر چه بیشتر ایران اسلامی گام می‌نهد.

اکنون بر ماست که به پاس قدردانی از شهدای سرفراز سرزمین‌مان و برای ادای دین و تکلیف شرعی خود، مشتاقانه در پای صندوق‌های رای حاضر شویم و همچون گذشته به ندای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) لبیک بگوییم.

از این رو وعده همه ما، حضور مقتدرانه در پای صندوق‌های رای در روز 15 تیرماه سال جاری برای خلق حماسه‌ای دیگر است تا به مدد الهی و داشتن نیت‌های خیر و خدایی در انجام این فریضه سرنوشت‌ساز، مسیر امنیت، ثبات و پیشرفت کشور برای تحقق ایران تمدن‌ساز را قدرتمندتر از گذشته بپیماییم و با انجام این عمل صالح و شایسته، موجب رضایت و خشنودی حضرت حق و شادی دل امام عصر حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج) شویم.
ان‌شاءالله

دعوت جامعه مهندسین صنعت و معدن از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد برای حضور گسترده در انتخابات

جامعه مهندسین صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی عامه مردم و آحاد جامعه را برای حضور گسترده و مشارکت در انتخابات دعوت کردند ؛
در متن این پیام آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
«امام خامنه‌ای: شهید خدمت رئیسی عزیز، به مبانی انقلاب و نظام، اعتقاد راسخ داشت؛ او در خدمت‌گذاری به کشور، یک نصاب تازه‌ای به وجود آورد»

شهید رئیسی عزیز که با تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه‌روزی خود، معیار و شاخص جدیدی از مدیریت انقلابی را در ایران اسلامی بنا نهاد و اقشار مختلف ملت شریف ایران در شهرهای مختلف برای آن خادم ملت، قدرشناسی خود را از این خدمات به وضوح نشان دادند.

مروری بر حوادث و رخدادهای انقلاب اسلامی ایران اسلامی طی بیش از چهار دهه گذشته نشان می‌دهد که ملت بصیر و باعظمت ایران، همواره از دل تهدیدها فرصت ساخته‌اند و این بار و در گام دوم انقلاب نیز به حول قوه الهی، شاهد خواهیم بود که حضور همه‌جانبه و حداکثری ایرانیان پای صندوق‌های رای، دشمنان این مرز و بوم نا امیدتر از همیشه می سازد.

بدون تردید، مشارکت حداکثری و حضور همه‌جانبه آحاد ملت شریف و قدرشناس ایران در انتخابات پانزدهم تیرماه، تأثیر شگرفی در پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی، تحقق ایران قوی در ساحت‌های مختلف و ساخت ایرانی آبادتر خواهد داشت. بعنوان مهمترین مؤلفه مردم سالاری دینی، از برجسته ترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در طول ۴۵ سال گذشته به صورت مستمر و بی وقفه مشارکت آحاد مردم در سرنوشت سیاسی کشور را به منصه ظهور در آورده و هر دوره مؤثرتر از گذشته، دشمنان را از همه دسیسه ها و خدعه هاشان ناامیدتر کرده است. 

انتخابات همانا صحنه باشکوهی از تجلی آرمان های بلند انقلاب اسلامی در تحقق نقش مردم در تعیین سرنوشت کشور و بزرگترین سرمایه نظام مقدس اسلامی است
حضور همه‌جانبه و انتخاب داوطلب اصلح، علاوه بر تسهیل رفع مسائل و مشکلات داخلی، در عرصه بین‌المللی نیز وحدت و یکپارچگی مردم ایران را به رخ جهانیان می‌کشاندو دست برتر و بالاتر در عرصه دیپلماسی را در اختیار دولتمردان، سیاست‌مداران و دیپلمات‌های ایرانی قرار می‌دهد.
بدون تردید، مشارکت حداکثری و حضور همه‌جانبه آحاد ملت شریف و قدرشناس ایران در انتخابات پانزدهم تیرماه، تأثیر شگرفی در پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی، تحقق ایران قوی در ساحت‌های مختلف و ساخت ایرانی آبادتر خواهد داشت. بعنوان مهمترین مؤلفه مردم سالاری دینی، از برجسته ترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در طول ۴۵ سال گذشته به صورت مستمر و بی وقفه مشارکت آحاد مردم در سرنوشت سیاسی کشور را به منصه ظهور در آورده و هر دوره مؤثرتر از گذشته، دشمنان را از همه دسیسه ها و خدعه هاشان ناامیدتر کرده است. 
در ادامه خاستگاه دموکراسی و در دور دوم خلق حماسه بی نظیر، ملت ایران اسلامی روز جمعه پانزدهم تیرماه بار دیگر با حضور پرشور و با بصیرت خود، در انتخابات دور دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، برگ زرینی بر صحیفه سراسر افتخار تاریخ انقلاب اسلامی می افزایندو دشمنان قسم‌ خورده این مرز و بوم پرگهر را بیش از پیش ناامید خواهند ساخت.
بی شک رئیس جمهوری که در سایه این حضوربا شور و شعور مردم مبتنی بر معیارهای مورد تأکید امامین انقلاب انتخاب شده و به پشتوانه رأی حداکثری مردم در تقنین و ریل گذاری و اجرای امورات کشور و ملت دقتی مضاعف داشته و در حفظ و تداوم عزت، استقلال اقتصادی، اقتدار سیاسی و در یک کلام پیشرفت و بالندگی همه جانبه ایران اسلامی در تمامی امور با تقویت سرمایه های اجتماعی کشور نقشی بسزاتر خواهند داشت.

مردم بابصیرت ایران اسلامی با حضور گسترده و پرشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، بار دیگر احساس مسئولیت خود را در برابر این آزمون الهی به نمایش گذاشته و با ادای دِین شرعی، اخلاقی، سیاسی و ملّی با انتخاب فرد اصلح، تحقق‌بخش اهداف بلند نظام جمهوری اسلامی بوده و موجب ناامیدی دشمنان و تحصیل رضایت الهی خواهند شد.
جامعه مهندسین صنعت و معدن استان نیز از این طریق همچون همیشه از اقشار مختلف مردم عزیز کشورمان برای حضور حداکثری، گسترده و دشمن‌شکن پای صندوق‌های رای دعوت به عمل می‌آورد.

 ضمن قدردانی از تلاش های دست اندرکاران برگزاری انتخابات در همه شقوق اعم از نظارت و اجرا و اعضای فعال در ستادها، نامزدهای محترم و هواداران آنان، رسانه‌ها، احزاب، گروه‌های سیاسی، مردم عزیز ایران اسلامی به ویژه جوانان که هر کدام در پرشورتر کردن فضای انتخاباتی نقشی مهم ایفا نموده و می نمایند، از همه مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت می شود با حضور گسترده و پرنشاط خویش، بر افتخارات استان بیفزایند تا کهگیلویه و بویراحمد همچون دوره های گذشته همچنان در بین استان های کشور، پرچمدار و طلایه دار مشارکت باشد.

بیانیه سازمان بسیج هنرمندان استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری

 شهادت مبارکت باشد شهید جمهور عزیز ومرد میدان گفتگو وچه زیبنده است عنوان شهید خدمت بر سرو قامتی که گرمای وجودش همچون یار میدان شهیدش آتشی را در دل این ملت قدر شناس برافروخت تا واژه ای بدیع را در این مکتب ایثار و شهادت پدید آورد اکنون وقت جهاد است وزمان حماسه حضور در اهتمام به امور مسلمین . سازمان بسیج هنرمندان استان کهگیلویه و بویراحمد به نمایندگی از همه هنرمندان عزیز هم استانی اعلام می دارد به پاس قدردانی از زحمات شهید جمهور عزیزمان ودیگر شهدای انقلاب در روزجمعه ۱۵تیرماه جهت ادای تکلیف همگام وهمر آه با سایر اقشار مردم پای صندوقهای رأی خواهیم رفت زیرا براین باوریم که حضور ما هنرمندان می تواند گرمای وجود ی ایثار و شهادت را در صحنه خدمت گذاری رونق بخشد وبا رأی خود شهید خدمتی دیگر را از صندوق های رای بیرون آورد وعزت وسربلندی ایران عزیزمان را به رخ جهانیان بکشاند.

 سرهنگ پاسدار عیسی جمشیدی، مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کهگیلویه و بویراحمد

دعوت تشکل های کارگری و کارفرمایی استان کهگیلویه و بویراحمد

در آستانه انتخابات ، تشکل های کارگری و کارفرمایی استان کهگیلویه و بویراحمد بیانیه ای صادر کرد است.

متن این بیانیه آمده است :

بسمه تعالی انتخابات در نظام جمهوری اسلامی تبلوری تام از مشارکت جمعی در راستای اعتلای جامعه و به عنوان مظهر اراده ملی و مردم سالاری دینی یکی از عرصه‌هایی است که ملت عظیم‌الشأن ایران طی قریب به نیم قرن گذشته آن را در زمره وظایف شرعی، ملی و انقلابی غفلت ناپذیر تلقی کرده و با حضور هوشمندانه و انتخاب آگاهانه خود همواره ابهت، عزت، عظمت و اقتدار میهن اسلامی را به رخ جهانیان کشیده است و بر همه اقشار جامعه و به ویژه فعالین اقتصادی و صنعتی فرض است تا نسبت به برگزاری انتخاباتی رشد دهنده که مسیر پیشرفت و ترقی را در جامعه اسلامی هموارتر می‌سازد، اهتمام ویژه داشته باشند.

 تشکل های کارگری و کارفرمایی استان کهگیلویه بویراحمد که بخش بزرگ و قابل توجهی از جامعه هدف را تشکیل میدهند نقش اساسی در پیشبرد برنامه های اقتصادی وپیشرفت استان دارند لذا تشویق جامعه از سوی تشکل ها برای حضور ومشارکت در انتخابات امری پسندیده وقابل ستایش است، بنابراین انتظار داریم همانگونه که در دوران پیروزی انقلاب اسلامی در دفاع از میهن و مرز بوم این وطن جانفشانی های زیادی نمودید و سهم بسزایی در پیروزی انقلاب داشتید.

 اینک نیز علاوه بر حضور پررنگ در انتخابات وخلق حماسه ای دیگر مشارکت حداکثری مردم را برای حضور در انتخابات گسیل داده واز هیچ تلاشی دریغ ننمایید بدون شک چشم وطمع دشمنان قسم خورده این نظام همچنان به حضور کم رنگ مردم در انتخابات دوخته شده واز هر ابزاری برای دلسردی و عدم مشارکت مردم در انتخابات استفاده می نمایند لذا هر ایرانی به پاس گرامیداشت منزلت شهیدان والامقام برای رسیدن به عزت وسربلندی و مشارکت حداکثری و گسترش بذر یاس و ناامیدی دشمنان قسم خورده ، لازم است با تمام وجود به پای صندوقهای رای آمده و برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی بیفزایند.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار