خبرهای داغ:

جشنواره مالک اشتر تجلیل از نخبگان سپاه و بسیج است

هفتمین جشنواره مالک اشتر شهرستانی ، معرفی و تجلیل از موفق ترین رده های سپاه ناحیه بهبهان در سال ۱۴۰۲ با حضور سردار شاهوار پور برگزار گردید .
کد خبر: ۹۶۱۰۹۷۷
|
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۴

به گزارش خبرگزاری بسیج بهبهان:هفتمین جشنواره سراسری مالک اشتر شهرستان بهبهان، به منظور معرفی رده‌ها، حوزه و پایگاه‌های برتر و ایجاد وحدت رویه و نظام‌مند کردن برنامه‌ها و فعالیت‌های اقشار بسیج، روز سه شنبه ۱۲ تیرماه با حضور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان و جمعی از مسئولان شهرستانی بویژه فرهیختگان بسیجی در محل سالن اجتماعات سپاه ناحیه بهبهان برگزار شد.

سرهنگ پاسدار روح الله قاسمی خشاب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهبهان در این جشنواره گفت ؛ سپاه ناحیه بهبهان  امروزه یک رشد متوازن دارد که نشان دهنده حرکت جمعی و هماهنگی بین نیروهای سپاه است که در زمینه‌های مختلف افتخارآفرینی می‌کنند.


 وی در ادامه به عملکرد و فعالیت های گسترده سپاه ناحیه بهبهان در سال ۱۴۰۲ پرداخته و افزود در سال گذشته قدم های بزرگی در زمینه های مختلف  اعم از سازندگی، عمران و آبادی ، ساخت مسکن برای نیازمندان ، راه اندازی کارگاه های اشتغال زائی و حمایت از کارآفرینان ، برگزاری مراسم های ملی و مذهبی و  تعامل با ادارات و سازمان های دولتی در شهرستان صورت گرفته است.

و در پایان افزود ، جشنواره مالک اشتر معرفی و تجلیل از نخبگان سپاه و بسیج است همانگونه که حضرت علی (ع) به مالک اشتر فرمود همواره از سپاهیانت ستایش کن و کار های مهمی را که انجام داده اند برشمار ، زیرا یادآوری کار های ارزشمند آنان، شجاعان را بی می انگیزاند.

 

در ادامه امام جمعه شهرستان بهبهان در این مراسم ؛ ضمن گرامی داشت روز مباهله افزود پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) در این روز بهترین عزیزان خود و تمامی سرمایه های خود را به میدان آورده برای دین اسلام و ما باید روز جمعه مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری به میدان آمده و انتخاب اصلح داشته باشیم . 

در این جشنواره با حضور سردار شاهوار پور و سرهنگ سعادت مسئول اشراف سپاه استان خوزستان از ۴۱ رده موفق در سال ۱۴۰۲ در ناحیه بسیج بهبهان تجلیل بعمل آمده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها