خبرهای داغ:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

امروز عرصه مهم کشور انتخابات است و مشارکت حداکثری همگان ضروری است

حجت الاسلام کمالی افزود: امروز عرصه‌ی مهم کشور؛ عرصه‌ی انتخابات است که لازم است همگان با هوشیاری، بصیرت و حضور حداکثری در این انتخابات شرکت کنیم.
کد خبر: ۹۶۱۱۱۷۱
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۳۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، حجت الاسلام کمالی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی امروز در نشست بصیرتی جهاد تبیین در جمع کارکنان و فرهنگیان اداره آموزش و پرورش خراسان جنوبی و اولیای دانش آموزان استان با گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدا به ویژه سیدالشهدای خدمت شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان شهیدشان و سیدالشهداء مقاومت سردار حاج قاسم سلیمانی، گفت: تاریخ را که نگاه ميکنيم پر از موانعی است که دشمن پیش‌روی اسلام و حقانیت گذاشته و همواره شاهد فراز و فرود جامعه اسلامی در عرصه‌های مختلف هستیم.

وی به‌ فداکاری‌های ائمه اطهار(ع) و يارانشان در دفاع از اسلام و اررزش های آن در طول تاریخ اشاره کرد و گفت: دشمنان برای از بین بردن پیامبر خاتم(ص)، ائمه اطهار و ياران ایشان دست به هر توطئه، فریب و نیرنگی زدند و جنگ های مختلفی همچون جنگ احزاب را بر علیه مسلمانان به راه می انداختند ودر برهه های مختلف دشمنان اسلام با سپاهیان فراوان در مقابل لشکریان اسلام که تعداد آنها بسیار کم بود مبارزه می کردند اما بنا به فرموده قرآن دست برتر از آن لشکریان اسلام بود که با وجود نیروهای کم پیروز می شدند.

امروز عرصه مهم کشور  انتخابات است و مشارکت حداکثری همگان ضروری است

حجت‌الاسلام کمالی با تأکید بر اینکه باید با نقشه خدا حرکت کنیم، افزود: مادامی که با توکل بر یاری خداوند حرکت کنیم اگر تعداد ما کم هم باشد چون دست برتر خداوند با ما است پیروز می‌شویم.

وی؛ گرفتار تله های گفتمانی دشمن شدن، دچار انحراف فکری شدن، پیاده شدن از فضای اسلام، گرفتار شدن در تفکرات الحادی و انحرافی، انحراف عملی، فروکش کردن روحیه‌ی جهادی و انقلابی را از عوامل فاصله گرفتن از مسیر اسلام و انقلاب برشمرد.

امروز عرصه مهم کشور  انتخابات است و مشارکت حداکثری همگان ضروری است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) افزود: امروز عرصه‌ی مهم کشور؛ عرصه‌ی انتخابات است که لازم است همگان با هوشیاری، بصیرت و حضور حداکثری در این انتخابات شرکت کنیم.

وی ادامه داد: همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند: باید همه در این انتخابات شرکت کنيم و دیگران را هم به مشارکت در انتخابات دعوت کنیم چرا که این انتخابات برای ما پرفایده است و دست ما را پر می‌کند. 

امروز عرصه مهم کشور  انتخابات است و مشارکت حداکثری همگان ضروری است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) بر تقویت روحیه‌ی جهادی در عرصه انتخابات و مشاركت در امور کشور تاکید کرد و گفت: عملیات جهادی امروز، حضور در میدان دور دوم انتخابات ریاست جمهوری است و باید در این مسیر با صلابت حرکت کنیم و بنا بر فرمایش قرآن نگذاریم دشمنان ما را از حرکت در مسیر ولایت باز دارند.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج است، گفت: بنا بر فرمایش رهبر معظم انقلاب: امروز نزدیک قله هستیم و درجا زدن ممنوع است. امروز دشمنان نظام اسلامی نیز به این اقتدار اذعان دارند.

حجت الاسلام کمالی با بیان اینکه امروز وقت درجا زدن نیست، گفت: ما به لطف خدا و اقتدار خود توانستیم مهمترين پایگاه‌های آمریکا و اسرائیل را در "عین الاسد" و "نواتیم" مورد هدف قرار دهیم.

امروز عرصه مهم کشور  انتخابات است و مشارکت حداکثری همگان ضروری است

وی با بیان اینکه امروز اوج شکوه مکتب شهید سلیمانی و عظمت دکترین انقلاب اسلامی است، افزود: اگر ما در این مسیر حرکت نکنیم مدیون خون شهیدان هستیم.

حجت‌الاسلام کمالی به عملیات مقتدرانه و پیروزمندانه وعده صادق اشاره کرد و گفت: رژیم صهیونیستی در مقابله با این عملیات تمام امکانات و تجهیزات خود و حتی برخی از کشورهای منطقه را به کار گرفت اما شجاعت و اقتدار رزمندگان اسلام و ایران همه اقدامات آنها را شکست داد.

وی ادامه داد: عملیات پیروزمندانه "وعده صادق" نتیجه و دستاوردهای ارزشمندی برای جمهوری اسلامی ایران و کشورهای منطقه در دنیا داشت و این عملیات حاصل جانفشانی های شهدا و فداکاری‌های رزمندگان اسلام و دکترین امامین انقلاب اسلامی است.

امروز عرصه مهم کشور  انتخابات است و مشارکت حداکثری همگان ضروری است

حجت الاسلام کمالی گفت: امروز ما به لطف خدا و با پرچم دکترین انقلاب توانستیم دنیا را فتح کنیم و در اوج عظمت و شکوه قرار بگیریم و معادلات دنیا را بر هم بزنیم و دنیا متوجه جمهوری اسلامی شد و همانطور که امام خمینی (ره) فرمودند: این قرن، قرن غلبه مستضعفین عالم بر مستکبرین است.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم خزانه دولت را خالی از دولت قبل تحویل گرفت و در شرایطی که کشور در تمامی عرصه های اقتصادی، زیر ساختی، معیشتی و رفاهی مردم در تنگنا و با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کرد، شهید رئیسی کشور را با این اوضاع تحویل گرفت و در مدت کمتر از سه سال در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی کشور به پیشرفت های چشمگیری رسید، کارهای زیر بنایی مهمی انجام گرفت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) بر هوشیاری در انتخابات پیش رو تاکید کرد و گفت: امروز بسیاری از افرادی که در دولت‌های قبل از دولت شهید رئیسی عزیز باعث نابسامانی اوضاع اقتصادی و اجتماعی کشور شده بودند وارد عرصه‌ی مطالبه گری از دولت خدمتگزار و مردمی سیزدهم شدند.

امروز عرصه مهم کشور  انتخابات است و مشارکت حداکثری همگان ضروری است

حجت الاسلام کمالی ادامه داد: شهید رئیسی تمام زندگی، وقت و عمر خود را در این سه سال برای خدمت به آحاد مردم و جمهوری اسلامی ایران گذاشت و با اقدامات این عزیز امروز شاهد بازگشت بسیاری از کارخانه های تعطیل و نیمه تعطیل دولت قبل به چرخه ی تولید هستیم که صد ها هزار نفر به اشتغال رسیدند، طرح رتبه بندی معلمان را پیگیری کرد ،مبارزه با فساد، مبارزه با دریافت حقوق های نجومی، از اقدامات مهم دولت شهید رئیسی بود.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرمودند: راه برون رفت از مشکلات ادامه دادن راه شهید رئیسی است. 

حجت‌الاسلام کمالی ادامه داد: بنابرفرمایش ایشان آنچه در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم مهم است کارآمدی و ناکارآمدی است؛ بنابراین ضروری است که مردم رئیس‌جمهوری کارآمد، پرتلاش، آگاه، شجاع، معتقد به مبانی جمهوری اسلامی و پیروی از ولایت در مجامع بین المللی انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم بسیار مهم است، گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند: در کنار موشک ها، انتخابات عامل مهم اقتدار جمهوری اسلامی است این نشان از حرکت بزرگ مردم سالاری دینی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) افزود: جمعه روز اقتدار ماست و همه موظف هستیم در این انتخابات شر‌کت کنیم . رهبر معظم انقلاب فرمودند که انتخابات لیله القدر ماست اگرچه یک روز است اما به لحاظ تاثیرات می تواند کشور را سال ها جلو ببرد، هم چنان که در این سه سال به پیشرفت های زیادی در عرصه داخلی و عزت و سربلندی در عرصه دیپلماسی و خارجی رسیدیم و امروز بر ما واجب است که با حضور حداکثری در انتخابات پیش رو با ادامه دادن راه شهدای خدمت کار نیمه تمام را تمام کنیم و توطئه های دشمنان بر علیه جمهوری اسلامی ایران مانند همیشه خنثی کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار