گروه جهادی فاطمیون فهرج نماد امیدآفرینی و خدمت خالصانه

از اهدای جهیزیه به نوعروسان تا برگزاری جشن روزه اولی ها برای فرشته های زمینی

گروه جهادی فاطمیون فهرج از‌ جمله گروه های است که همواره در برنامه های مختلف کنار مردم بویژه اقشار آسیب پذیر حضور دارند و به نوعی نماد خدمت خالصانه و امیدآفرینی هستند.
کد خبر: ۹۶۱۱۲۸۸
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، حجت الاسلام محسن مهدوی فرد مسئول گروه جهادی فاطمیون فهرج طی گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج به اهم اقدامات این گروه از ابتدای سال تاکنون اشاره کرد.

وی از اهدای جهیزیه به نوعروسان بعنوان یکی از اقدامات مهم نام برد و بیان کرد: الحمدالله تا امروز توسط گروه جهادی فاطمیون شهرستان و خیرین محترم تعداد ۴۰ سری جهزیه به زوج های جوان اهدا شده که با این جهیزیه زندگی شیرین خود را آغاز کردند.

وی افزود: این زوج ها خوشبخت اهل شهرستان فهرج می باشند که در روز عید غدیر برنامه ازدواج آنان به صورت کاملا رایگان برگزار شد.

مهدوی فر همچنین با اشاره به توزیع ۱۰ کیسه آرد بین نیازمندان، گفت: خداوند متعال را شاکریم از بدو راه اندازی گروه جهادی فاطمیون شهرستان فهرج، تعداد ۱۰ هزار کیسه آرد بین نیازمندان شهرستان فهرج توزیع شده است.

مسئول گروه جهادی فاطمیون فهرج اضافه کرد: با وجود مشکلات عرضه آرد دولتی در استان کرمان، کار به صورت نان شروع شد  که الحمدالله نزدیک به ۸۰ هزار قرص نان توزیع کرده ایم که در ایام خاصی چون ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام  تمامی نانوایی ها شهرستان  فهرج به صورت رایگان نان صلواتی بین مردم شهرستان فهرج توزیع می‌کنند و همه، نان را مهمان امام حسن مجتبی علیه السلام  هستند.

وی در ادامه به توزیع ۱۲ هزار بسته غذایی بین عزتمندان شهرستان اشاره و اظهار کرد: 
کار توزیع این بسته های غذایی به نیت فرج امام زمان (عج) در ۳۰ روستای شهرستان فهرج توسط طلاب و روحانیون و معتمدین روستاها انجام میشود.

مهدوی فر همچنین از برگزاری جشن روزه اولی ها بعنوان یکی دیگر از اقدامات شاخص این گروه جهادی نام برد و بیان کرد: در ماه مبارک رمضان برای تعداد ۴۰۰ دانش آموزان دختر ابتدایی شهر و روستای بخش مرکزی جشن روزه اولی ها برگزار میشود که طی آن برنامه هایی از قبیل جشن، سخنرانی و برگزاری مسابقات جذاب، ضیافت افطار و اهدای جایزه را خواهیم داشت.

ارسال نظرات
پر بیننده ها