خبرهای داغ:

دعوت به مشارکت مردم در انتخابات توسط یاسر شریفی؛ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرمشهر

ملت بزرگ ایران نیک می‌داند انتخابات سرنوشت‌ساز پیش‌رو نقش تعیین‌کننده‌ای در ترسیم آینده کشور داشته و هرگونه بی‌تفاوتی، سهل‌انگاری و کوتاهی نسبت به آن، زیان‌بار خواهد بود.
کد خبر: ۹۶۱۱۲۸۹
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج شهرستان خرمشهر؛ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان با ارسال پیامی به خبرگزاری بسیج اعلام آمادگی جهاد کشاورزی شهرستان خرمشهر را برای شرکت در انتخابات اعلام نمود.

 

یاسر شریفی گفت؛ جامعه کشاورزی شهرستان خرمشهر با آگاهی کامل از اینکه هرگونه افزایش مولفه های سرمایه اجتماعی به عنوان مهمترین پشتوانه نظام جمهوری اسلامی، تنها از طریق صندوق‌های رأی میسر است و بی‌تفاوتی و عدم مشارکت در انتخابات، خسارت‌های جبران‌ناپذیری را بر ملت و کشور وارد خواهد ساخت دراین انتخابات مهم و سرنوشت ساز شرکت کرده و از ملت شریف ایران میخواهد با مشارکت خود بار دیگر سرفصلی امیدآفرین و گامی پرتوان در مسیر پیشرفت هر چه بیشتر ایران عزیز برداریم.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

ارسال نظرات
پر بیننده ها