استان سمنان رتبه چهارم کشوری در مشارکت و کیفیت انتخابات را کسب کرد+فیلم

نماینده ولی فقیه در سپاه استان سمنان با تأکید بر ضرورت حضور مردم در دور دوم انتخابات گفت: استان سمنان رتبه چهارم کشوری در مشارکت و کیفیت انتخابات را کسب کرد.
کد خبر: ۹۶۱۱۳۱۶
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۸

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن حسینی دیباجی در حاشیه نشست تبیینی در مسجد جامع گرمسار در گفت و گو با خبرنگار بسیج، به ضرورت حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تأکید کرد و اظهار داشت: امید است در دور دوم انتخابات این رتبه ارتقا پیدا کند.

وی با بیان اینکه در واقع برنده نهایی در جریان انتخابات مردم هستند، تصریح کرد: اگر مشارکت بالا باشد باعث می‌شود دشمن نسبت به این سرزمین طمع نداشته باشند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه استان سمنان افزود: اگر ملت پشتیبان این انقلاب و حکومت باشند چشم طمع دشمن از سر این کشور برچیده خواهد شد.

وی گفت: عدم مشارکت در انتخابات امنیت را در کشور متزلزل می‌کند ،امنیت نباشد به تبع آن رفاه و رشد اقتصادی هم ازبین می‌رود.

حسینی دیباجی با بیان اینکه اولین شرط برای رفع مشکلات موجود حضور مردم است، اضافه کرد: دومین شرط انتخاب درست است و مردم باید به مدیر شجاع ، انقلابی و نترس که امید آن به ملت باشد و وابسته به غرب نباشد رأی دهند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار