فرمانده سپاه حضرت روح‌الله در دیدار با هنرمندان؛

چشم دوست و دشمن به انتخابات ما دوخته شده است+تصاویر

فرمانده سپاه حضرت روح‌الله گفت: چشم دوست و دشمن به این انتخابات است؛ همه منتظر هستند ببینند مردم ایران تا چه حد پای نظام و انقلاب خود ایستاده‌اند؛ به همین علت مشارکت در انتخابات بسیار حائز اهمیت است.
کد خبر: ۹۶۱۱۳۲۳
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی عمومهدی فرمانده سپاه حضرت روح‌الله در دیدار با جمعی از هنرمندان استان مرکزی، پاسداری را یک فرهنگ دانست و گفت: مجموعه سپاه پاسداران مبتنی بر اعتقادات اخلاقی، معنوی و فرهنگی شکل گرفته است و با همین نگاه‌های معنوی و فرهنگی مآموریت خود را پیش می‌برد.

وی در این جلسه به موضوع انتخابات و لزوم مشارکت حداکثری اشاره و عنوان کرد: چشم دوست و دشمن به این انتخابات است؛ همه منتظر هستند ببینند مردم ایران تا چه حد پای نظام و انقلاب خود ایستاده‌اند؛ به همین علت مشارکت در انتخابات بسیار حائز اهمیت است.

فرمانده سپاه حضرت روح‌الله تصریح کرد: باید به وظیفه خود عمل کنیم تا در ادامه، مطالبه گری کنیم. باید با انتخاب یک فرد اصلح، آینده خوب و درخشانی را برای کشور رقم بزنیم.
سردار عمومهدی خاطرنشان کرد: ملت ایران یک آزمون بزرگ را پیش روی خود دارد و قطعاً حضور باشکوه مردم در انتخابات، بسیاری از توطئه‌ها را خنثی می‌کند.
گفتنی است در این نشست هنرمندان ضمن بیان برنامه‌های خود، نظرات و پیشنهادات‌شان را برای بهبود عرصه فرهنگ و هنر استان مطرح کردند.

در ادامه نشست نیز تعدادی شاعران استانی در وصف مقاومت مردم مظلوم غزه و موضوع انتخابات اشعار خود را قرائت کردند.


خبرنگار: مهدی محمدی

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار