کارکنان انتظامی استان سمنان سفیر تبیین حضور در انتخابات هستند

شاهرود_فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: هر کدام یک از شما کارکنان انتظامی، سفیری هستید برای تبیین حضور در انتخابات و آگاه باشید این حماسه ملی از اهمیت وال
کد خبر: ۹۶۱۱۳۷۸
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۱

کارکنان انتظامی استان سمنان سفیر تبیین حضور در انتخابات هستندبه گزارش خبرگزاری بسیج، سردار جلیل موقوفه‌ای، فرمانده انتظامی استان سمنان پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه پرسش و پاسخ کارکنان انتظامی شهرستان شاهرود گفت: هرکدام از شما یک سفیر برای تبیین حضور در انتخابات هستید و این حماسه ملی از اهمیت والایی برخوردار است.
وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد گزینش فرد شایسته در انتخابات، اظهار کرد: اصلح کسی است که ولایی بوده و اهل تفرقه نباشد و متعهد به امور باشد.
موقوفه‌ای از تلاش‌های فرمانده و کارکنان انتظامی شهرستان شاهرود برای پاسخگویی به مشکلات مردم قدردانی کرد و افزود: مردم شاهرود، ولایتمدار و انقلابی هستند و پلیس شهرستان نیز اعتقادی و مقتدر عمل می‌کند.
فرمانده انتظامی استان سمنان اهمیت توجه به معیشت کارکنان را یکی از دغدغه‌های مهم انتظامی استان خواند و خاطرنشان کرد: یک حرکت جهادی در موضوع مسکن کارکنان، در حال پیگیری روزانه و اجرایی شدن بوده که تاکنون ۹۶ دستگاه در شاهرود تحقق‌یافته است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها