۱۴۵۰ نفر عوامل اجرایی در جوین برای انتخابات فعالیت دارند+فیلم

فرماندار جوین گفت: انتخابات مظهر مردم سالاری دینی، تضمین کننده امنیت و مایه اقتدار و آبروی نظام است از این رو با تمهیدات انجام شده ۱۴۵۰ نفر عوامل اجرایی برای انتخاباتی درست در این شهرستان فعالیت دارند.
کد خبر: ۹۶۱۱۴۶۲
|
۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۱

 علی سامقانی در گفتگو با خبرگزاری بسیج خراسان رضوی در جوین اظهار کرد: ۱۴۵۰ نفر از عوامل اجرایی این شهرستان با استقرار ۶۴ شعبه اخذ رای متشکل از ۴۶ صندق رای ثابت و ۱۸ صندوق رای سیار دردو بخش مرکزی و عطاملک  زمینه خلق حماسه سیاسی جدیدی را در راستای تکمیل حماسه شهید جمهور مهیا کرده اند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری مردم افزود: انتخابات مظهر مردم سالاری دینی،تضمین کننده امنیت ومایه اقتدار و آبروی نظام است.اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی  با حضور حداکثری خود همواره کوبنده ترین پاسخ به شرارت های دشمن داده اند و تبلیغات و توطئه‌های امپراطوری رسانه ای استکبار جهانی خنثی نموده اند.

فرماندار شهرستان جوین در پایان خاطر نشان کرد : مردم شریف و ولایتمدار جوین همواره ثابت کرده اند درمقابل تلاش های بی وقفه دشمن با حضور پرشور و انتخاب هوشمندانه خود مشتی محکم بر دهان یاوه گویان و معاندین نظام زده اند. و امیدواریم با انتخاب اصلح خود ادامه دهنده راه  شهید جمهور ، سید ابراهیم رئیسی باشیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار