دعوت مدیر کل ورزش و جوانان بر حضور پرشور در انتخابات

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با صدور بیانیه ای  بر اهمیت برگزاری هر چه باشکوهتر دور دوم  انتخابات ریاست جمهوری و نقش مردم با انتخابی صحیح تأکید کرد .
کد خبر: ۹۶۱۱۴۹۱
|
۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۵:۴۱

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با صدور بیانیه ای  بر اهمیت برگزاری هر چه باشکوهتر دور دوم  انتخابات ریاست جمهوری و نقش مردم با انتخابی صحیح تأکید کردند .  

متن بیانیه به شرح ذیل است

بسمه تعالی 

باسلام و درود به پیشگاه حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و نایب برحقش، امام و رهبر عظیم الشأن مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام‌خامنه ای مدظله العالی.

ضمن عرض خالصانه ترین درودها محضر شما مردمان شریف پایتخت رشادت، جهانشهر مقاومت و میعادگاه قهرمان همیشه ی تاریخ دیار کریمان و جهان اسلام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، و جمله ی مردان و زنان ساعی وقهرمان عرصه ی مقدس ورزش، پهلوانی و جوانمردی که این روزهای حماسه و دلیری را با همت دلاورانه ی حضور در عرصه ی خطیر انتخابات به اوج شکوه وعزت پیوند زدید.

در این روزهای خطیر و این مقطع حساس تاریخی بر آن شده ایم تا به لطف غیرت مثال زدنی و همت بی مثال شما بار دیگر تحقق بخش آرمانهای امام و شهداء و مایه ی خشنودی قلب نازنین حضرت ولیعصر(عج) و رهبری فرزانه ی انقلاب باشیم، که از این رو در درجه ی اول در راستای جلب و تأمین بالاترین میزان مشارکت مردمی ، و در درجه ی بعد ،در جهت تحقق دولتی مقتدر گام برداریم که ان شاالله دنباله رو و مایه ی تداوم راه شهدای سرافراز خدمت، خاصه شهید آیت الله رئیسی بوده ،شادمانی دلهای امیدوار مؤمنین ، و سرشکستگی و خفت دشمنان اسلام بویژه آمریکای جهانخوار ،و صهیونیسم خونخوار را به فضل الهی رقم بزنیم.

لذا ضمن ارج و تقدیر بر حضور پرارزش شما ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان،مربیان، و دست اندرکاران جامعه ی شریف و عفیف ورزش استان در اولین مرحله ی انتخابات ریاست جمهوری، اینبار نیز با دعوت از همه ی شما فرهیختگان و گرانمایگان، برای حضوری پرشور ،و انتخاب کاندیدای اصلح و رهرو صادق مسیر انقلاب و رهبری ،در انتظار ثبت برگ زرینی دیگر حضور یکایک شما را خواستار و قدر دان خواهیم بود.

میثم پاریزی 
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان

ارسال نظرات
پر بیننده ها