کارگاه توانمندسازی و ارتقاء سطح علمی ورزشی مدیران، مربیان و داوران خواهر بسیجی برگزار شد

به همت مرکز تربیت‌بدنی سپاه‌امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام دوره توانمندسازی مدیران، مربیان و داوران خواهر بسیجی برگزار گردید. این دروه با هدف ارتقاء سطح علمی ورزشی و بروزرسانی دانش و معلومات مدیران، مربیان و داوران با دعوت از اساتید دانشگاهی در سالن جلسات سپاه‌امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام برگزار شد. 
کد خبر: ۹۶۱۱۵۲۵
|
۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج ایلام، به نقل از روابط عمومی مرکز تربیت‌بدنی سپاه‌امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام پنجشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۳ به همت مرکز تربیت‌بدنی سپاه‌امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام دوره توانمندسازی مدیران، مربیان و داوران خواهر بسیجی برگزار گردید. این دروه با هدف ارتقاء سطح علمی ورزشی و بروزرسانی دانش و معلومات مدیران، مربیان و داوران با دعوت از اساتید دانشگاهی در سالن جلسات سپاه‌امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام برگزار شد. 

 میرزابیگی مدیریت ورزش بسیج خواهران و سرکار خانم زهرا جمالی مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام با موضوع انتخابات و الگوپذیری نوجوانان و جوانان از مربیان و اهداف سازمان ورزش بسیج ایراد سخنرانی نمود.

 بساطی مسئول تربیت‌بدنی سپاه ناحیه ایلام نیز دستورالعمل‌های ورزش بسیج در رشته‌های مختلف و حد انتظار ورزش بسیج از مربیان و داوران بسیجی را بیان کرد.

دکتر نوریان دارای مدرک دکترای تخصصی فیزیولوژی ورزشی مدرس کارگاه توانمندسازی، این دوره‌ی مرکز تربیت‌بدنی سپاه‌امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام بود که در مباحث استعدادیابی، چگونگی ارتقاء و حفظ سطح فاکتورهای آمادگی جسمانی در ورزشکار حرفه‌ای، روانشناسی مسابقات ورزشی و تغذیه ورزشی قهرمانان تدریس نمود.

در پایان کارگاه آموزشی به افراد حاضر گواهی پایان دوره اهداء می‌‌گردد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها