خبرهای داغ:
سهرابی بیدار:

بررسی و اطمینان از تأمین برق حوزه‌های انتخاباتی در استان همدان انجام شد

همدان-مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان بااشاره به بررسی واطمینان از تأمین برق حوزه‌های انتخاباتی ریاست جمهوری در استان گفت:تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تابدون هیچ مشکلی انتخابات این دوره نیز برگزار شود.
کد خبر: ۹۶۱۱۵۴۸
|
۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، علی سهرابی‌بیدار در نشست هماهنگی برای بررسی تأمین برق حوزه‌های انتخابی استان همدان ضمن آرزوی موفقیت برای کاندیداهای ریاست جمهوری با اشاره به بررسی و اطمینان از تأمین برق حوزه‌های انتخاباتی ریاست جمهوری در استان اظهار کرد: هشتم تیرماه دور اول انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد و امروز نیز دور دوم انتخابات برگزار می‌شود و ملت ایران حماسه‌ای دیگر می‌آفرینند.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی دقیقی در برگزاری انتخابات از سوی شرکت توزیع برق استان انجام شد، گفت: در این دوره گروه‌های عملیاتی تغییر یافت و از ۱۹۰ به ۲۰۷ گروه افزایش یافت است و با آمادگی کامل به تأمین برق برگزاری انتخابات خواهیم پرداخت.

 مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان با اشاره به فعالیت ۲۰۷ گروه عملیاتی در این دوره از انتخابات عنوان کرد: تکلیف ما تامین برق مطمئن و پایدار است و در هر دو دوره سعی کردیم دغدغه‌های تامین برق شعبه‌های انتخابیه را رفع کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان با بیان اینکه در راستای سطح ایمنی همکاران اقدامات خوبی انجام شده است، خاطرنشان کرد: ایمنی همکاران اولویت ما بوده و لازم است توجه جدی به این امر داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه همه مدیران با ابزارهای در اختیار باید اطمینان داشته باشند که نیروهای مستقر در محل‌های پیش‌بینی شده آمادگی انجام عملیات را دارند، گفت: در این راستا ایمنی جسمی و ذهنی سطح ایمنی فرد مهم است و باید مطمئن باشیم توان انجام کار از سوی نیروها وجود دارد و این اطمینان‌بخشی از سوی مدیران ایجاد شود.

سهرابی بیدار با اشاره به اینکه تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا بدون هیچ مشکلی در زمینه تأمین برق انتخابات این دوره نیز برگزار شود، گفت: امیدواریم با حضور پرشور و مشارکت مردمی بار دیگر شاهد یاس و ناامیدی دشمن باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار