سردار عباسقلی زاده:

حضور مردم پشتوانه اصلی نظام است

تبریز- فرمانده سپاه عاشورا حضور مردم را پشتوانه اصلی نظام عنوان و اظهارداشت: این حضور حداکثری مردم در صحنه‌های مختلف موجب اقتدار کشور و یاس دشمنان شده است.
کد خبر: ۹۶۱۱۵۷۰
|
۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، سردار اصغر عباسقلی زاده پس از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در مسجد انگجی تبریز، افزود: حضور پرشور مردم در راستای صیانت از تمامیت ارضی، افتخار ملی و سربلندی مردم ایران مقابل کشورهای دنیا بوده که باعث عزت مردم و ایران، خارج شدن از انزوای بین المللی و ارزش قائل شدن کل کشورهای دنیا به ایران است.

وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم در این مرحله از انتخابات با حضور پرشور خود در پای صندوق رای، دل رهبر معظم انقلاب و صاحب الزمان(عج) را خوشحال و دشمنان را ناامید و مایوس کنیم.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان این‌که حضور در پای صندوق رای لازم و تکلیف دینی و ملی است، اظهار کرد: اگر نارضایتی وجود دارد، راهش قهر از صندوق نیست بلکه باید آگاهانه و مسئولانه حضور یابیم و کشور را به دست کسی بسپاریم که همراه نظام و مطیع ولایت است و می‌تواند مقابل دشمن ایستاده، تحریم‌ها را دور زده و مثل شهید رئیسی مردم را دوست بدارد و خدمت کند.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار