فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان:

امنیت انقلاب اسلامی موجب هراس دشمنان شده است

سردار گشتاسبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با اشاره به حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی گفت: امنیت و وحدت مردم ایران موجب هراس دشمنان داخلی و خارجی شده است.
کد خبر: ۹۶۱۱۶۴۸
|
۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۸

سردار امان‌الله گشتاسبی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از کردستان، اظهار داشت: با توجه با شرایط کنونی کشور در طی یک هفته گذشته تمام هجمه خود را برای پای صندوق نیامدن مردم به کار بستند.

وی افزود: مردم استان کردستان مانند صحنه‌های سیاسی گذشته امروز با مشارکت حداکثری خود در پای صندوق‌های رأی وفاداری خود را به انقلاب ابراز می‌کنند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: مردم عزیز کردستان رأی‌دادن خود را به ساعت پایانی رأی‌گیری موکول نکنند و با حضور حماسی خود در پای صندوق‌های رای و انتخاب فرد اصلح برگ زرین دیگری بر افتخارات انقلاب بیفزایند.

سردار گشتاسبی با تأکید بر اینکه امنیت کشور ما الگوی برای تمام کشور‌های جهان شده است؛ بیان داشت: اتحاد و همدلی مردم ایران اسلامی موجب ترس و وحشت دشمنان داخلی و خارجی شده است.

وی تأکید کرد: مردم همیشه در صحنه استان کردستان بدون توجه به شایعه‌پراکنی دشمنان با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رأی و انتخاب فرد اصلح انقلاب را بیمه نمایند. فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان خاطرنشان کرد: دشمنانمان انقلاب از این عصبانیت بمیرند و امروز روز خلق حماسه دیگر از حضور مردم در پای صندوق‌های رای است.

انتهای خبر/

ارسال نظرات
آخرین اخبار