قطعی برق و اینترنت در فرآیند برگزاری انتخابات گزارش نشده است

استاندار اردبیل گفت: برخلاف برخی شایعات در استان اردبیل هیچ‌گونه قطعی برق و اینترنت در روند برگزاری انتخابات گزارش نشده است.
کد خبر: ۹۶۱۱۶۶۵
|
۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۰

قطعی برق و اینترنت در فرآیند برگزاری انتخابات گزارش نشده است

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، سید حامد عاملی ظهر جمعه در هنگام رأی دادن در محله پیراشرف اردبیل اظهار داشت: مردم امروز سرنوشت چهار سال آینده را با انتخابی اصلح رقم خواهند زد تا کاندیدایی که بیشترین رأی اعتماد مردم را کسب کند، این مسئولیت خطیر را بر عهده بگیرد.

وی تصریح کرد: از اولین ساعات صبح امروز مردم استان با مشارکتی فراتر از دوره اول سعی کردند تا در این موقعیت و شرایط حساس حضور خود را اثبات و رأی به اعتلا و اقتدار نظام بدهند.

استاندار اردبیل گفت: امیدواریم این حضور باشکوه به تعیین سرنوشت شایسته منجر شده و اقتدار ایران را در عرصه‌‌های ملی و بین‌المللی بهتر و شایسته‌تر از گذشته رقم بزند.

عاملی افزود: با گذشت چند ساعت از رأی‌گیری مردم استان نسبت به دوره گذشته مشارکت بیشتری داشتند چرا که سامانه ثبت آرای مردم حکایت از گستردگی حضور مردم در پای صندوق‌های رأی دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: تا این لحظه گزارشی از قطعی برق و یا اینترنت در شعب اخذ رأی رخ نداده و فرآیند رأی‌گیری با امنیت، سلامت و شرایط مطلوب‌تر در حال انجام است و مطالب منتشر شده در فضای مجازی عمدتا سوگیرانه است.

استاندار اردبیل اضافه کرد: هر چند ممکن است در برخی از استان‌ها به دلیل شرایط دمایی قطعی برق رخ داده باشد اما در استان اردبیل و یک‌هزار و 375 شعبه اخذ رأی تاکنون هیچ خللی گزارش نشده و با مشارکت بیشتر مردم فرآیند برگزاری انتخابات تا لحظه‌ای که وزارت کشور تصمیم گیری کند، ادامه خواهد داشت.

عاملی بیان کرد: 31 هزار نفر در استان در قالب نیروهای اجرایی، نظارتی، پشتیبانی و انتظامی بر روند سلامت، امنیت و مشارکت بالای مردم نظارت دارند و تلاش بر این است تا بهترین و شایسته‌ترین انتخابات را در سال‌های اخیر شاهد باشیم.

وی در ادامه سخنان خود یادآور شد: انتخاب مردم ملاک عمل خواهد بود و هیچ خدشه‌ای در آرای مردم وارد نخواهد شد و منتخب مردم در روز شنبه مورد احترام همه خواهد بود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: امیدواریم فرد منتخب با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها در مسیر پیشرفت کشور برنامه‌ریزی دقیقی را انجام داده و گره‌گشای مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف باشد.

عاملی گفت: تا امروز رقابت انتخاباتی را شاهد بودیم اما از فردا این رقابت‌ها تبدیل به رفاقت خواهد شد تا سرنوشت مردم تا چهار سال آینده به دست رئیس جمهور منتخب مردم به بهترین شکل رقم بخورد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها