خبرهای داغ:
مثبت سوژه |

از اعزام کارگران زائر اولی به مشهد مقدس تا ساخت واحدهای مسکونی برای نیازمندان

کد خبر: ۹۶۱۱۸۳۰
|
۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۴

خبرگزاری بسیج _ مسئول پایگاه مقاومتی بسیج کارگران و استادکاران شهید ارجی شهرستان کازرون از اعزام کارگران زائر اولی به مشهد مقدس خبر داد و گفت: با همت گروه جهادی و خیرین زائر اولی‌ها در قالب پویش سردار دل‌ها به همراه خانواده هایشان به حرم مطهر رضوی اعزام شدند. 

سید رضا حسینی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج با بیان اینکه در ساخت خانه برای محرومان در شهرستان کازرون فعالیت چشمگیری داشته ایم، افزود: از سال گذشته تا کنون دو واحد مسکونی برای نیازمندان در روستای دریس ساخته و به زودی به بهره میرسد و تعدادی منزل مسکونی در روستای شیخی بخش مرمت و بازسازی شده است. 

وی ضمن اینکه استادکاران از قشر ضعیفند و از داشتن خانه محروم هستند، اما همواره پیشقدم در امر خیر می‌باشند از خیرین و مسئولان خواست گروه جهادی را مورد حمایت قرار دهند تا بتوانیم نیازمندان بیشتری را تحت حمایت قرار دهیم.

مسئول پایگاه مقاومت بسیج شهید ارجی در تشریح فعالیت‌های این پایگاه بیان کرد: این پایگاه در پویش سردار دل‌ها اقدام به تهیه صد بسته حمایتی یک میلیون تومانی و طبخ غذای نذری و توزیع بین نیازمندان، برگزاری مسابقات مجازی و تقدیر از نفرات برتر، جلسه هم اندیشی و پیاده روی و قرعه کشی مسابقه توسط گروه جهادی، اهدای گل در میادین شهر در بین کارگران به مناسبت روز کارگر، تهیه لوازم التحریر نموده است.

سید رضا حسینی ضمن تقدیر از خیرین و افرادی که در گروه جهادی و پایگاه مقاومت شهید ارجی کارگران نیازمند ساختمانی را حمایت کردند، افزود: هر ساله همایش تقدیر از خیرین و افرادی که گروه جهادی را حمایت می‌کنند برگزار می‌شود. 

وی اضافه کرد: همچنین تلاش ما این است که از ظرفیت مساجد به منظور اجرای برنامه‌های فرهنگی و تربیتی استفاده شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها