خبرهای داغ:

پیام تقدیر فرمانده فراجا خوزستان به از حضور پر شور مردم در انتخابات ۱۵ تیر ماه

فرمانده انتظامي استان خوزستان در پيامي از حضور پر شور مردم در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تقدير و تشکر کرد.
کد خبر: ۹۶۱۱۸۷۵
|
۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۶

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، سردار سید محمود میرفیضی در این پیام آورده است: ملت ایران خصوصا استان خوزستان در حماسه‌ای ماندگار، عظمت، بصیرت، اقتدار و اراده‌یِ بی‌همتا را به میدان آوردند و  آرمان‌ها و آرزو‌های خود را در برگه‌های اخذ رأی نوشته و به صندوق آرا ریختند تا مثل همیشه پایِ کارِ انقلاب بایستند.

وی افزود: خداوند منان را شاکریم که بار دیگر ملت ایران پیروز میدان شدند و بار دیگر  شاهد برگزاری انتخاباتی با نشاط در عین آرامش و امنیت در سراسر کشور خصوصا استان خوزستان بودیم. بی‌تردید مشارکت بسیار خوب مردم در انتخابات ریاست جمهوری، دوستان واقعی ایران و اسلام را شاد و دشمنان را مأیوس و ناراحت کرد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان این پیام آورده است: اینجانب ضمن تقدیر از حضور پرشور و شعور مردم در این صحنه انتخاباتی از همه دست اندارکاران برگزاری انتخابات و دستگاه‌های امنیت ساز، به خصوص کارکنان پرتلاش انتظامی و خانواده‌های گرامی شان که در این ماموریتِ سِتُرگ، نقش خود را در کمال دقت ایفا کرده و امنیت آفرین این صحنه عظیمِ ملی شدند، صمیمانه قدردانی و آرزوی توفیق روزافزون برایِ مردمِ قهرمان و با صلابتِ استان خوزستان را دارم.  

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار