خبرهای داغ:

پيام فرماندهی انتظامی خوزستان به مناسبت فرا رسيدن ماه محرم الحرام

فرماندهی انتظامی استان هم زمان با فرارسيدن ماه محرم الحرام، ماه سوگواري سرور و سالار شهيدان، اطلاعيه اي صادر کرد.
کد خبر: ۹۶۱۲۰۲۶
|
۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۶

به گزارش خبرگزاري بسیج خوزستان ، هم زمان با فرارسيدن ماه محرم الحرام، ماه سوگواري سرور و سالار شهيدان، حضرت اباعبدالله الحسين (ع)، فرماندهي انتظامی استان خوزستان، ضمن تسليت ايام حزن و اندوه آل الله به کليه شهروندان عزيز، اطلاعيه اي به شرح ذيل صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحيم
" ان الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه"
بار ديگر، عطر معنوي و دل انگيز محرم در فضاي زمان و مکان پيچيد؛
محرم آمد و پيام عدالت خواهي، ظلم ستيزي و ولايت محوري را در گوش جان‌ها، طنيني دوباره افکند.

فرماندهي انتظامي استان خوزستان، با گرامي داشت ياد و خاطره شهداي عزيز و امام شهدا، ضمن بزرگداشت حماسه عظيم، باشکوه و الهي عاشورا با کمال افتخار، در راستاي تأمين نظم و امنيت و خدمتگزاري در صحنه، حاضر بوده و از مشارکت و همراهي هيئت‌هاي مذهبي و آحاد مردم عزادار، استقبال مي‌نمايد. لذا از همگان انتظار مي رود، در اين ايام ضمن احياء امر بمعروف و نهي از منکر از انجام کنش‌هاي غير عقلاني و نامتعارف ، نظير قمه‌زني و بهره‌گيري از آلات و ادوات  و موسيقي ها و آهنگ‌هاي وهن آميز و پوشش نامناسب پرهيز نمايند.

در ادامه اين اطلاعيه آمده است،  پليس با تلاش بي وقفه، کوشش خواهد کرد با برقراري نظم، امنيت و نيز سهولت در تردد خودروها، بر شکوه و عظمت مراسم عزاداري در سراسر کشور بيفزايد.

همچنين از مسئولان هيئت‌هاي عزاداري و تکايا انتظار مي‌رود  از نصب هر گونه داربست در معابر عمومي که موجب مسدود شدن خيابان و يا کندي عبور و مرور  شود، اجتناب ورزند و به همه دسته هاي عزاداري، به ويژه عزيزاني که شب هنگام، در معابر عمومي به عزاداري مي پردازند، توصيه موکد مي شود که در استفاده از بلندگوها رعايت حال بيماران و افراد سالمند و ... را بنمايند و در آمد و شد خودروها تسهيل و از ايجاد ترافيک پيشگيري کنند.

خاطرنشان مي شود مرکز فوريت هاي پليسي 110 در تمامي ساعات شبانه روز، آماده دريافت اطلاعات و خدمت رساني به مردم شريف و مؤمن کشور خواهد بود.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار