مهمترین پیام انتخابات، حمایت قاطع مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران بود

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق ارتش گفت: مردم با حضور خود در انتخابات مهر تاییدی بر نظام جمهوری اسلامی زدند و نشان دادند که به این نظام مردمی و ولایی پایبند هستند.
کد خبر: ۹۶۱۲۱۵۴
|
۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از مشهدمقدس، امیر سرتیپ دوم ستاد محمدرضا معصومی در جمع کارکنان وظیفه این منطقه، با اشاره به حماسه آفرینی مردم در انتخابات ۱۵ تیر، اظهار کرد: حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات روز گذشته، نشان دهنده اعتماد مردم به مسئولان و متولیان امر بود که مردم با رأی خود به آنها برای خدمتگزاری بیشتر و تلاش برای حل مشکلات کشور اعتماد کردند.

وی افزود: مردم با مشارکت حداکثری خود در انتخابات، ثابت کردند که هنوز به آرمان‌ های انقلاب اسلامی پایبند هستند و حاضرند برای حفظ و حراست از این آرمان‌ها، فداکاری کنند.

معصومی، با تأکید بر اینکه حماسه پانزدهم تیرماه، برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زد، تصریح کرد: این حضور پرشور مایه ی امید و دلگرمی برای دوستداران نظام و یأس و نا امیدی برای دشمنان و بدخواهان انقلاب بود.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات روز گذشته، بار دیگر اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت، اذعان کرد: این حضور پرشور، قدرت و نفوذ نظام جمهوری اسلامی ایران را در داخل و خارج از کشور به رخ جهانیان کشید.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق ارتش در پایان خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در تلاش است تا با اتکا به قدرت مردم، عدالت و رفاه را در جامعه گسترش دهد و حضور مردم در این رویداد سیاسی مهم، ضامن حفظ و استمرار این دستاوردها و همچنین حرکت نظام جمهوری اسلامی ایران به سوی قله‌ های پیشرفت و توسعه خواهد بود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها