خبرهای داغ:
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گلستان:

دشمنان دلباختگان قرآن واهل بیت را نشناخته اند/تمسک به قرآن و اهل بیت راه مبارزه با دشمنان است

حجت الاسلام والمسلمین کیایی گفت:دشمنان ما هنوز دلباختگان و عاشقان اهل بیت علیهم السلام را به درستی نشناخته‌اند برای همین است که هنوز نتوانستند ذره‌ای از حرارت امام حسین را در دل عاشقان ایشان سرد کنند.
کد خبر: ۹۶۱۲۱۷۰
|
۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۵

دشمنان دلباختگان قرآن واهل بیت را نشناخته اند/تمسک به قرآن و اهل بیت راه مبارزه با دشمنان است

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان:حجت الاسلام والمسلمین کیایی مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گلستان در دومین روز از ماه محرم الحرام در جمع کارمندان ادارات و مردم  شهید پرور شهرستان آق قلا ضمن تسلیت فرا رسیدن شهادت امام حسین علیه السلام گفت: نهضت امام حسین علیه السلام سرشار از درس‌ها و آموختنی‌هایی است مانند ایثار، خلوص نیت، فطرت پاک و غیرت دینی  که ما می‌توانیم در زندگی فردی و اجتماعی به کار بگیریم تا بسیاری از مشکلات و مصائب ما برطرف شده و  موجبات عاقبت بخیری ما فراهم گردد.

وی ادامه داد: وقتی از امام صادق علیه السلام پرسیدندچرا از اول ماه محرم برای جد شما مراسم عزا گرفته می‌شود و مردم سیاه پوش می‌شوند. 

کیایی بیان داشت: عاشقان ما چهار چشم دارند دو چشم سر و دو چشم دل که وقتی ملائک در ماه محرم الحرام پیراهن خونین حسین بن علی را در عرش در جلوی دیدگان همه می‌گذارند عاشقان ما نظاره‌گر پیرهن خونین جدمان حسین می‌شوند و این است که طاقت نمی‌آورند و از روز اول ماه محرم به سر و سینه می‌زنند و عزاداری می‌کنند.

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان اظهار داشت: دشمنان ما هنوز دلباختگان و عاشقان اهل بیت علیهم السلام را به درستی نشناخته‌اند برای همین است که بعد از ۱۴۰۰ سال هنوز نتوانستند حتی ذره‌ای از حرارت امام حسین علیه السلام را در دل عاشقان ایشان سرد کنند.

وی در پایان گفت :تا زمانی که قرآن و محبت اهل بیت در بین مسلمانان است هیچ قدرت بیرونی یارای مقابله اسلام ناب محمدی را ندارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها