خبرهای داغ:
فرمانده سپاه گرگان مطرح کرد:

برگزاری اجتماع بزرگ ٢ هزار نفری عفاف و حجاب در گرگان

فرمانده سپاه گرگان از برگزاری اجتماع بزرگ ٢ هزار نفری عفاف و حجاب در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۶۱۲۳۵۰
|
۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان، سرهنگ پاسدار محمود علیخانی ظهر امروز با گرامیداشت ایام محرم الحرام در نشست خبری با اهالی رسانه اظهار کرد: اجتماع بزرگ ٢ هزار نفری عفاف و حجاب به صورت خودجوش و مردمی فردا ساعت ١٧ در پارکینگ جنب فرمانداری شهرستان گرگان برگزار می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه نشر الگوهای عفاف و حجاب، امر به معروف محسوب می‌شود، تصریح کرد: حجاب دژ مستحکم زن مسلمان در برابر تهاجم دشمن است و در حقیقت حجاب درسنامه عاشوراست. 
 فرمانده سپاه گرگان ابراز کرد: برنامه اجتماع بزرگ عفاف و حجاب با سخنرانی «حسین امیدیان» دبیر جبهه فرهنگی، اجتماعی البرز و مداحی حاج مهدی امیدیان برگزار می‌شود.
علیخانی با تقدیر از مشارکت حداکثری مردم پای صندوق‌های رای خاطرنشان کرد: مردم با حضورشان در انتخابات نشان دادند پای آرمانهای انقلاب و امام راحل ایستاده اند. 
فرمانده سپاه گرگان با بیان اینکه برنامه‌های عفاف و حجاب از تاریخ ١۶ تیر الی ٢٢ تیرماه در سطح شهرستان گرگان برگزار می‌شود، گفت: برگزاری رزمایش جامعه فاطمی در سطح پایگاه‌های شهرستان گرگان، برپایی نمایشگاه یک حس خوب، برپایی موکب های فرهنگی حیا و عفاف، برپایی خیمه‌های زینبی، ایستگاه مشاوره، روایتگری قیام گوهرشاد از جمله برنامه‌هایی است که به مناسبت هفته عفاف و حجاب در سطح شهرستان گرگان برگزار می‌شود. 
علیخانی با بیان اینکه در دفاع از حجاب و عفت بانوان باید زنان و دختران پاکدامن علمدار باشند، خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در سطح شهرستان گرگان می‌توان به نشست‌های تخصصی و تبیینی، مراسم شیرخوارگان حسینی و احلی من العسل اشاره کرد. 
وی مردمان شهرستان گرگان را متدین و انقلابی خواند و افزود: حجاب محدودیت نیست بلکه مصونیت است و در یک کلام، حجاب را درسنامه عاشورا می‌بینیم. 
فرمانده سپاه گرگان با تقدیر از بانوان شهرستان گرگان و پایبندی اکثریت مردم به اصول و مبانی اسلامی حضور مردم در صحنه و پیگیری مطالبات به صورت منطقی را از ضرورت‌ها دانست و بر حضور پرشور بانوان در تجمع بزرگ عفاف و حجاب تاکید کرد.
علیخانی با تاکید بر اینکه ٢٨ دستگاه موظف هستند در زمینه ترویج عفاف و حجاب فعالیت کنند، ابراز کرد: متاسفانه در جامعه، فرهنگ بویژه عفاف و حجاب مظلوم واقع شده است. 

انتهای خبر/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار