خبرهای داغ:

برگزاری همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر در خراسان جنوبی

همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان‌ جنوبی،فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد.
کد خبر: ۹۶۱۲۳۹۴
|
۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان‌ جنوبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد.

آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در این همایش با بیان اینکه امر بمعروف و نهی از منکر یعنی کار کارشناسی در راه حفظ انسانیت انسان که این عالم برای او خلق شده، افزود: امر به معروف و نهی از منکر یک مسئله فراگیر است که باید به کمک انسان آمد تا دچار آفت و گمراهی نشود.

وی عنوان کرد: امر به معروف و نهی از منکر تنها مختص عفاف و حجاب نیست بلکه در مسائل مختلف شخصی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، نظامی، فرهنگی، خانوادگی هم مطرح است و باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه این انقلاب معجزه تاریخ است، گفت: دشمن همه کاری کرد تا این انقلاب شکست بخورد اما موفق نشدند چون خدا نخواست. 

وی ادامه داد: دولت شهید رجایی و شهید آیت الله رئیسی خط و نشانی برای تشکیل دولت اسلامی بود و آنهایی که می‌خواهند اینها را محو کنند نمی‌توانند بیخود خودشان را زحمت ندهند، این راه تا آخر می‌رود.

نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: مردم عزیزی که ۴۵ سال تلاش کردند و در مقابل این غول‌های بیابانی و این وحشی‌های لیبرالی تلاش کردند بیش از پیش کمک معنوی می‌خواهند.

آیت‌الله عبادی با اشاره به اینکه نمی‌شود مردم به کارشان عمل کنند اما مسئولان عمل نکنند، تصریح کرد: بیش از همه مسئولین باید رعایت کنند آنوقت است که این مردم مثل خانواده سالم درست می‌شوند اما باید دولت اسلامی تشکیل شود تا جامعه اسلامی و تمدن اسلامی شکل بگیرد. 

امام جمعه بیرجند تأکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر مسئله ای فراگیر است و شامل همه امور می‌شود و هر چه با انسانیت ضدیت دارد باید از پیش راه انسان برداشته شود و به هر چه که انسان را کمک می‌کند برای وصول به انسانیت باید به عنوان ابزار در اختیار انسان قرار بگیرد.

آیت الله عبادی گفت: عفاف و حجاب یکی از مسائل اولویت‌دار است یعنی زن در جامعه که می‌گوییم مادر، تنها مادر نسبی نیست بلکه جایگاه زن جایگاه مادر از جهت تربیتی، علمی، سیاست، اخلاق و اصالت در خانواده است.

وی با تأکید بر اینکه لیبرال‌های غربی سعی می‌کنند عفاف و حجاب را هدف قرار دهند چون حافظ همه ارزش‌های جامعه و خانواده است، گفت: دشمن در این جهت کارشناسی کرده بنابراین اول جامعه‌ای که به او ظلم شد و خودش متوجه نیست مردم اروپا و امریکاست البته امروز به برکت جمهوری اسلامی بیدار شدند و عناصر فساد در جامعه بشری بیزار شدند اما وقتی که بدبخت شدند و خانواده را در غرب از بین بردند.

نماینده ولی فقیه در استان با تأکید بر اینکه دشمنان روی مسئله عفاف و حجاب حساس هستند، گفت: اگر حجاب و عفاف و نتیجتاً خانواده سالم باشد انسان‌ها سالم می‌مانند اما فساد اگر به جامعه زنان رفت بلافاصله بر جوانان و جامعه تأثیر می‌گذارد و بی‌انگیزه و بی‌غیرت می‌شوند.

آیت الله عبادی متذکر شد: پیام این انقلاب رساست و عدالت‌ خواهی را جهانی و بین‌المللی کرده و اربعین دیگر منحصر به مسلمانان و شیعیان نیست و از کشورها مختلف می‌آیند و از کربلا آدرس حضرت مهدی(عج) را می‌خواهند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها