مثبت سوژه / ترویج حجاب با بهره مندی از الگوی فاطمی

فرمانده پایگاه شهیده ناهید فاتحی کرجو روستای جفریز شهرستان بافت از ترویج حجاب بین بانوان با بابرگزاری جلسات قرآنی و بهره مندی از الگوی فاطمی خبر داد.
کد خبر: ۹۶۱۲۵۱۰
|
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۴

مهدیه برکم متولد۲۷ دی ماه ۱۳۶۴، دارای مدرک لیسانس در رشته مدیریت دولتی و فرمانده پایگاه بسیج خواهران شهیده ناهیدفاتحی کرجوروستای جفریز شهرستان بافت ، ۲۵سال  است که در بسیج فعالیت می‌کند.

وی در گفتگو با خبرگزاری بسیج گفت:  نزدیک به ۹ماه است فرمانده پایگاه هستم و در سال ۱۴۰۲به عنوان فعال فرهنگی در رویداد شهید محمدحسین سروری۲، حائز رتبه شدم.

برکم با اعلام اینکه درمدت کم جذب خوبی در بسیج خواهران داشتم، عنوان کرد: به کمک خداتوانستیم بافعالیت‌های فرهنگی مردم روستاراجذب مسجدکنیم.

فرمانده پایگاه شهیده ناهید فاتحی کرجو روستای جفریز شهرستان بافت با اشاره به اینکه به عنوان مربی دختران فاطمی فعالیت می‌کند، بیان کرد: که در این مسیر جلسه قرآن هفتگی برای بانوان راه اندازی کردم وچند تن ازخواهران شل حجاب با کار‌های خوبی که در این زمینه صورت گرفت حجاب راانتخاب کردند وبه یاری خدا قصد تشکیل کمیته بانوان برای به فروش رساندن محصولات وصنایع دستی بانوان رادارم.

وی افزود: به یاری خدا آینده‌ای امیدوارکننده رابرای خودم تصوردارم، چون هر زمان که ازخداکمک خواستم خداکمکم کرده است و از همه جوانان ونوجوان هم می‌خواهم هیچ وقت ناامیدنشوندو در کارهایشان برخداتوکل کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار