خبرهای داغ:
در بازدید بخشدار محمدیه از دفتر پیشخوان دولت در مهرگان مطرح شد؛ 

 امور ثبت احوال شهر مهرگان و روستاهای پیرامون در دفتر پیشخوان دولت انجام می شود

 امور ثبت احوال شهر مهرگان و روستاهای پیرامون در دفتر پیشخوان دولت انجام می شود
آخوندی در حاشیه بازدید از دفتر جدید پیشخوان دولت در مهرگان گفت: امور ثبت احوال شهر مهرگان و روستاهای پیرامون در دفتر پیشخوان دولت انجام می شود.
کد خبر: ۹۶۱۲۶۱۱
|
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۵

قزوین- به گزارش بسیج، آخوندی بخشدار محمدیه ضمن بازدید از این دفتر گفت: هدف از افتتاح این دفتر، کاهش هزینه های حمل و نقل، صرفه جویی در زمان و رفاه حال مردم شریف مهرگان به جهت انجام امور ثبت احوال و انجام اموری که به پیشخوان دولت مربوط می شود، بوده و امیدواریم با راه اندازی این دفتر رضایت کامل شهروندان مهرگان و روستاهای اطراف فراهم شود.

آخوندی افزود: ان شاالله در آینده نزدیک با افزایش خدمات ارائه شده از سوی ثبت احوال، فنی و حرفه ای و ...دفتر مذکور توسعه یافته و در شان مردمان شریف مهرگان ارائه خدمات نمایند.

 بخشدار محمدیه همچنین از نگاه مثبت مدیرکل ثبت احوال استان و مدیریت ثبت احوال محمدیه در راستای حل مشکلات مردم مهرگان و تسهیل در راه اندازی دفتر پیشخوان دولت در مهرگان تقدیر کرد.

مهدی مددخانی رئیس اداره ثبت احوال محمدیه نیز در این بازدید، ضمن بررسی فنی فضای اختصاص یافته به امور ثبت احوال و امکانات و تجهیزات متناسب با فرآیند انجام امور مربوطه و نحوه تعامل با اداره معین محمدیه نکات لازم را یادآور شد. 

لازم به ذکر است، پیشخوان دولت در مهرگان به صورت آزمایشی ، روبروی پارک بهشت دایر شده و در حال ارائه خدمات بوده و بزودی با رفع نواقص و نهایی شدن خدمات افتتاح رسمی می شود.

انتهای پیام/۱۰۰۴

 

 

 

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار