سردار عباسی:

مهمترین اهداف قیام امام حسین( ع)احیای امر به معروف و نهی از منکر از بود

زنجان- فرمانده تیپ ۳۶ انصارالمهدی( عج) گفت: احیای امر به معروف از مهمترین اهداف قیام حضرت امام حسین(ع) بود.
کد خبر: ۹۶۱۲۶۶۰
|
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۸

مهمترین اهداف قیام امام حسین( ع)احیای امر به معروف و نهی از منکر از بود

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان، به مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) سردار محمدرضا عباسی در جمع رزمندگان ولایتمدار زنجان در منطقه مرزی سردشت اظهار داشت: احیای امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین اهداف قیام حضرت امام حسین( ع) بود.

وی با اشاره به اینکه امربه معروف و نهی از منکر سبب اثرگذاری عمیقی در تاریخ اسلام و شیعه شده، عنوان کرد: احیای این فریضه الهی مهمترین هدف قیام امام حسین (ع) بوده است.

فرمانده تیپ ۳۶ درباره ماهیت بیداری بخشی نهضت سید الشهداء(ع) گفت: ایران اسلامی امروز الگو و سرمشق قیام ها و جنبش های جهانی است كه نشان از نشات گرفتن آن از قیام امام حسین (ع) دارد.

سردار عباسی ماهیت پالایشگری قیام امام حسین (ع) را بسیار مهم عنوان كرد و افزود: امام خمینی (ره) به تبعبت از قیام امام حسین(ع) و با تاسی از آموزه های مكتب عاشورا پالایشگری را در نظام انجام دادند و ادامه دهنده راه ابا عبدالله الحسین (ع) در این عرصه بوده اند.

سردار عباسی افزود: مکتب امام حسین بن علی (ع) روز به روز زنده‌تر و بالنده‌تر می‌شود و گروه‌های مختلف از مردم سرتاسر دنیا جذب این مکتب ظلم ستیز می‌شوند.

این مقام مسئول با اعلام اینکه حماسه عاشورا درس بزرگ آزادگی برای تمام بشریت است، افزود: بسیاری از مردم غیر مسلمانان جهان هم با الهام گرفتن از قیام بی‌نظیر حضرت اباعبدالله (ع) علیه ظلم و‌ جور مستکبران قیام کردند و این اقدامات نشان از پویایی قیام عاشورا دارد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ ۳۶انصارالمهدی( عج) : مهم‌ترین قیام حضرت اباعبدالله الحسین علیه(ع) رهایی بندگان از جهالت است.

فاطمه عسگری 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها