مثبت سوژه/ الگو محوری؛

بانوان محجبه مروج حجاب زن مسلمان در فراسوی مرزها هستند

تبریز- کاراته کار بین المللی بسیجی گفت: بانوان محجبه به عنوان سفیر ورزشی، حجاب زن مسلمان را نشان داده و آن را در فراسوی مرزها ترویج می کنند.
کد خبر: ۹۶۱۲۷۷۱
|
۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۴

فرشته گلکاری در گفت و گو با خبرگزاری بسیج حضور بانوان محجبه را در میدان های ورزشی بین المللی مهم ترین فرصت و رسالت برای بانوان محجبه ورزشکار دانست.

وی خطاب به دختران و بانوان جوان خاطرنشان کرد: بانوان ایران اسلامی می توانند با حفظ حجاب اسلامی و با الگو قرار دادن حضرت فاطمه زهرا(س) در زندگی به موفقیت ها و کسب مقام برتر برسند و حجاب و مسلمانی هرگز مانعی برای موفقیت نیست.

گلکاری با اشاره به روی آوردن خود به ورزش کاراته، گفت: از کودکی آرزو دارم پلیس شوم برای همین سراغ ورزش رفتم تا اگر پلیس شدم هنر رزمی بلد باشم.

دارنده مدال برنز مسابقات جهانی کاراته در کشور اسپانیا، مهم ترین افتخار خود را در مسابقات جهانی اسپانیا اهتزار پرچم جمهوری اسلامی عنوان و بیان کرد: همچنین به خودم بالیدم که به عنوان یک بسیجی و محجبه توانستم مقام سوم را ازآن کشورمان کنم.

بانوان محجبه مروج حجاب زن مسلمان در فراسوی مرزها هستند

گلکاری عامل مهم موفقیت هایش را همراهی خانواده اش به خصوص مادرش بیان و اضافه کرد: مادرم از همان آغاز کارم در همه جلسات ورزشی ام با من حضور یافته و علاوه بر مادر بودن به عنوان دوستی صدیق و همراهی صمیمی مرا یاری و تشویق کرده است.

این ورزشکار بسیجی که حکم داوری از فداراسیون کاراته دارد و در سبک های ایشین ریو اکیناوایی و شیتوریوهانکوردو نیز فعالیت دارد، به فعالیتش در شنا، ژیمناستیک، تیراندازی، تنیس و بدمینتون نیز اشاره کرد و گفت: این رشته ها را چون رشته کاراته حرفه ای دنبال نمی کنم ولی تلاش دارم در آن ها نیز موفق باشم.

بانوان محجبه مروج حجاب زن مسلمان در فراسوی مرزها هستند

ارسال نظرات