خبرهای داغ:
مثبت سوژه/عرصه محور

اجتماع بزرگ خانوادگی «مدافعان حریم خانواده» در مناطق مختلف آذربایجان غربی برگزار می‌شود

رقیه موسویان گفت: اجتماع بزرگ خانوادگی «مدافعان حریم خانواده» در 20 نقطه مختلف استان همزمان با هفته عفاف و حجاب برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۶۱۲۸۹۵
|
۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۳

رقیه موسویان، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی ضمن اشاره به اینکه در هفته حجاب و عفاف قرار گرفته‌ایم، گفت: برنامه‌های مختلفی برای این ایام تدارک دیده شده است که یکی از مهم‌ترین آنها برگزاری اجتماع بزرگ خانوادگی «مدافعان حریم خانواده» است که در 20 نقطه مختلف استان برگزار  خواهد شد.

وی با بیان اینکه اجتماع فوق با هدف نهادینه‌سازی فرهنگ حجاب و عفاف برگزار می‌شود، ادامه داد: در قالب این اجتماع برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری از جمله مسابقات نقاشی و قصه‌گویی ویژه کودکان و نوجوانان اجرا خواهد شد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی در ادامه سخنان خود گفت: با توجه اینکه هفته حجاب و عفاف با دهه نخست محرم تقارن یافته است، موکب‌های فرهنگی با نام مبارک حضرت زینب(س) با عنوان «خیمه‌های زینبی» در اماکن پرتردد برپا خواهد شد که در این محل‌ها ضمن روایت سیره حضرت زینب(س) و شهدای زن، خدمات مشاوره‌ای و پاسخگویی به شبهات انجام خواهد شد.

وی به برپایی جشنواره ملی فردخت، محفل شعر با حضور شعرای آیینی در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی ارومیه، دیدار با تولیدکنندگان ملزومات حجاب و برپایی نمایشگاه با آثار تولیدی جشنواره فرهنگی و هنری ریحانه و ... را از جمله سایر برنامه‌های هفته عفاف و حجاب برشمرد.

ارسال نظرات