‌باشگاه خبرنگاران
اراده بسیجیان گرما و عطش نمی‎شناسد/ مسئولان باید در اردوهای جهادی شرکت کنند و طعم فقر را بچشند
در گفتگو با با تلاشگران بسیجی در اردوهای جهادی عنوان شد:
اردوهای جهادی از روی اجبار نیست اردوهای جهادی نه سیاسی است و نه اقتصادی و عقیدتی بلکه یک کار جهادی عام‌المنفعه خداپسندانه است.
تزریق 10 میلیارد تومانی سپاه برای اتمام پروژه سد نرماب/گلستان در منشورهای دفاع مقدس و دفاع از حرم استان در کشور شاخص است
فرمانده سپاه نینوا گلستان:
فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: نیاز مالی برای اتمام سد نرماب را جذب کردیم و میزان 10 میلیارد تومان در اختیار مدیران اجرای سد نرماب قرار گرفته است.
حضور سردار صادقی در آیین اختتامیه نمایشگاه حریم عشق در گرگان
ظهر امروز
ظهر امروز سردار رحمت الله صادقی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان از نمایشگاه حریم عشق در گرگان بازدید به عمل آورد./عکس از: رضا موسی خانی
تمام قدرت ما فرهنگ ديني و معنويت است؛ منبع معنويت قرآن است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان با تأکید بر اینکه امروز بايد بيدار و هوشيار باشيم، گفت: تمام قدرت ما فرهنگ ديني و معنويت است و منبع معنويت ما نیز قرآن است.
اعزام 1300 نفر به مناطق عملیاتی غرب کشور
رئیس ستاد راهیان نورسپاه نینوا استان گلستان خبر داد:
رئیس ستاد راهیان نورسپاه نینوا استان گلستان از اعزام 1300 نفر تا پایان 25 شهریور سال جاری به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد.
جواب تهدیدات دشمن مِن و مِن و چه کنم چه کنم نیست/ مسئولان برای خروج از تحریم های اقتصادی راهکار ارائه دهند/ باید از دل جوانان ما شهید حججی ها بجوشد
فرمانده سپاه نینوا گلستان:
فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: شهدا در راه دفاع از اسلام تردید نکردند و از تهدید دشمن نهراسیدند، مِن و مِن و چه کنم چه کنم در کلامشان نبود و سر از پا نشناختند و تحت امر ولی امر خویش در میدان حاضر شدند و جان شیرین خود را تقدیم کردند.
تمام دستگاه های اجرایی برای کاهش فقر و رفع محرومیت «بسیج» شوند
فرمانده سپاه نینوا گلستان؛
فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: دستگاه های اجرایی، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و ارتش ظرفیت های خود را برای بر طرف کردن مشکلات بعضی از نقاط که شرایط بحرانی دارند ایجاد کنند.