‌باشگاه خبرنگاران
۱۷ ربیع الاول بر تمام شیعیان مبارک باد
تبریک نمایندگی محترم ناحیه شازند به مناسبت ۱۷ ربیع الاول
پیام تبریک فرماندهی سپاه شازند جناب سرهنگ اکبری به مناسبت هفته نیروی انتظامی
قدر دانی امام جمعه محترم شازند حاج آقا مهدی نژاد و فرماندهی و جانشین سپاه شازند از پرسنل بیمارستان تامین احتماعی و درمانگاه امام رضا (ع) به مناسبت هفته دفاع مقدس. امام جمعه محترم شهرستان شازند در این دیدار اظهار داشتند زحمت های بی دریغ قشر زحمتکش و فداکار نظام سلامت در دوران دفاع مقدس مثال زدنی و در حال حاظر با وجود ویروس منحوس کرونا که بر جامعه حاکم شده است بی بدیل می باشد و از خداوند منان خواستاریم که با سرور سالار شهیدان محشور شوید.
برگزاری پرشور نماز جمعه در شهر شهباز ( محله هفته ) و همچنین سخنرانی بصیرتی جناب سرهنگ رجبی معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله . ایشان در سخنرانی پیش از شروع نماز جمعه اظهار داشتند رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به دنیا ثابت کرد که هیچ اهرم قدرت و زورگویی که در آن مقطع خواستار ساقط شدن نظام ولایی جمهوری اسلامی ایران بودند توان مقابله با این روحیه جهادی و انقلابی را نداشتند و اگر این روحیه در بین مسئولین حال حاظر نظام جمهوری اسلامی حاکم بود وضعیت اقتصادی حال حاظر ما خیلی از این بهتر میشد .
برگزاری پر شور نماز جمعه با حضور احاد مردم و مسئولین و پرسنل نظامی و انتظامی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید . در این دیدار امام جمعه محترم حاج آقا مهدی نژاد در ختبه ی اول ضمن دعوت مردم به تقوای الهی و در ختبه ی دوم نسبت به مسائل بین المللی و سیاسی روز مطالبی را ایراد نمود.
به مناسبت هفته دفاع مقدس ئر شهر شهباز ( محله هفته ) حوزه مقاومت بسیج حضرت معصومه (ص) و جمعی از بسیجیان اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی کردند. قبل از برگزاری این مسابقات جناب آقای سعید عبدی مداحی و سخنرانی این مراسم را برای خواهران داشتند .
در این دیدار امام جمعه محترم شهرستان حاج آقا مهدی نژاد ، فرمانده سپاه شهرستان جناب سرهنگ اکبری ، فرماندار محترم و رئیس بنیاد شهید شهرستان از خانواده شهدا دیدار کردند.
گلباران قبور شهدای شهر هندودر در هفته دفاع مقدس با حضور فرماندار محترم و بخشداران محترم امام جمعه محترم شهر هندودر و پرسنل نظامی و سپاه شهرستان در گلزار شهدای شهر هندودر انجام گردید. در این دیدار مسئولین شهرستان به دیدار امام جمعه محترم شهر هندودر رفتند.
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان شازند باحضور در مقبره شهدای شهرستان قبور مطهر شهدا را گلباران و عطرافشانی کردند. در قبل از گلباران فرماندار محترم به همراه پرسنل شهرستان به دیدار رئیس دادگستری شهر شازند رفتند.
برنامه های هفته دفاع مقدس در شازند:
مراسم افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس با عنوان " از نهضت حسینی تا نهضت خمینی"،در پالایشگاه نفت امام خیمینی (ره) شازند با حضور مسؤلین شهرستانی و محلی و فرماندهی محترم سپاه ناحیه شازند برگزاری گردید.