حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
باشگاه هرمزگان - عمومی
فرمانده منطقه چهارم ندسا:

توهین به خانواده معظم شهدا چیزی جز نفوذ نیست/ برخی مسئولین از تاریخ عبرت نمی گیرند

فرمانده منطقه چهام ندسا با اشاره به اینکه عده ای به خانواده شهدا توهین کرده اند، اظهار کرد: توهین به خانواده معظم شهدا چیزی جز نفوذ نیست.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پارسیان:

حضرت فاطمه ام البنین (سلام الله علیها)؛ شخصیتی ولایی و آگاه به زمان

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پارسیان، تصریح کرد: مادر گرامی حضرت اباالفضل العباس، در هر دوره ای از زندگی خود حامی ولایت بوده و دارای شخصیتی ولایی و آگاه به زمان بود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه سپاه پارسیان تاکید کرد:

انقلاب اسلامی نعمتی است الهی و دهه فجر فرصتی مناسب برای بیان جایگاه و ارزش این نعمت الهی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج پارسیان گفت: انقلاب اسلامی از نعمتهای خداوندی است که باید قدردانی شود و دهه فجر زمان مناسبی برای یادآوری و بیان ارزش و جایگاه این نعمت الهی می باشد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پارسیان:

پیروزی انقلاب اسلامی ایران بشریت را تحت تأثیر قرار داد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پارسیان، ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران بشریت را تحت تأثیر قرار داد.
مسئول بازرسی کمیته امداد کشور:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پشتوانه ای قوی در محرومیت زدایی برای کمیته امداد بوده است.

مسئول بازرسی کمیته امداد کشور گفت: در زمینه محرومیت زدایی، سپاه پاسداران از نهادهایی است که فعالیت فراوان دارد و در این زمینه پشتوانه ای قوی برای کمیته امداد بوده است.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پارسیان:

مسئولین در ایام دهه فجر؛ با حضور در مناطق مختلف شهری و روستایی و حتی عشایری،

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پارسیان گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای پیگیری مشکلات مردم است و مسئولین دستگاههای اجرایی با حضور در مناطق شهری و روستایی و حتی عشایری از مشکلات مردم آگاه شده و آن را لمس می کنند.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پارسیان:

حضرت زهرا (سلام الله علیها) بهترین الگوی عملی در مسیر بصیرت دینی و دفاع و حمایت از مقام ولایت است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پارسیان گفت: حضرت زهرا سلام الله علیها الگویی بی بدیل در مسیر بصیرت دینی و دفاع و حمایت از مقام ولایت است و برای هر فردی ضرورت دارد در این زمان ایشان را در زندگی الگوی خود نماید.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پارسیان:

دهه فجر؛ زمان مناسبی برای تبیین جایگاه ولایت و رهبری است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پارسیان، در آستانه دهه فجر گفت: دهه فجر؛ زمان مناسبی برای تبیین جایگاه ولایت و رهبری است.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پارسیان:

مسئولین باید در مقابل تهدیدهای فضای مجازی شتاب کنند و دنبال راه حل باشند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پارسیان گفت: در مورد مقابله با تهدیدها و چالشهای فضای مجازی همه باید تلاش کنند و مسئولین در این زمینه باید شتاب کنند و دنبال راه حل باشند.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پارسیان:

لازمه پیروی عملی از ولایت و بر هم زدن نقشه های شوم بیگانگان، محافظت از ارزشهای انقلاب اسلامی است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پارسیان، در جمع کارکنان این ناحیه تصریح کرد: امروز گفتار زبانی باید تبدیل به واقعیت شود و لازمه پیروی از ولایت و برهم زدن نقشه های شوم بیگانگان حضور داشتن در تمام صحنه هایی است که از ارزشهای انقلاب اسلامی محافظت می کند.