‌باشگاه خبرنگاران
تلاش جبهه استکبار در فتنه 88 برچیدن بساط نظام بود
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه هشترود:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه هشترود با اشاره به نقش موثر جبهه استکبار در فتنه سال ۸۸ گفت: این فتنه از جمله طرح هائی بود که دشمنان قسم خورده ملت و نظام درصدد آن بودند که با ایجاد اغتشاش در کشور، شورش، برهم زدن نظم و امنیت عمومی و آرامش در کشور به اهداف شوم خودشان که برچیدن بساط نظام بود، دست یابند.
سه خانه محروم‌ در هشترود افتتاح شد
به مناسبت هفته بسیج؛
فرمانده سپاه هشترود در حاشیه افتتاح این خانه ها گفت: این خانه‌های محروم با همکاری کمیته امداد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با تلاش‌های شبانه روزی بسیجیان در قالب اردوهای جهادی ساخته شدند.
کمک های مردمی هشترود به زلزله زدگان کرمانشاه ارسال شد
در قالب مایجتاج ضروری؛
فرمانده سپاه هشترود گفت: نخستین کاروان کمک های مردمی هشترود برای کمک به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه عازم شد.
هشتم آبان یادآور حماسه دلاورمردی شهید فهمیده است
فرمانده سپاه هشترود:
رمانده سپاه هشترود در یادواره شهدای دانش آموز این شهرستان،گفت: هشتم آبان ماه یادآور حماسه جاویدان و قهرمانانه دلاور مردانی است که با وجود کم سن و سالی افتخارات بزرگی برای نسل های آینده ایران اسلامی به یادگار گذاشتند.
فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه نهادینه شود
فرمانده سپاه هشترود:
فرمانده سپاه هشترود در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه این شهرستان، گفت: باید تلاش کرد فرهنگ ایثار و شهادت نهادینه و به وصایای شهدا عمل شود.
طرح های هجرت موجب ایجاد فرهنگ سازندگی در کشور می شود
جانشین فرمانده سپاه هشترود:
جانشین فرمانده سپاه هشترود در اختتامیه اردوهای طرح «هجرت سه» هشترود، گفت: اجرای طرح‌های جهادی و هجرت موجب ایجاد فرهنگ واقعی سازندگی در کشور است.
برداشت ذرت علوفه ای از 120 هکتار از مزارع هشترود
رئیس اداره آموزش و ترویج جهاد کشاورزی هشترود خبر داد؛
رئیس اداره آموزش و ترویج جهاد کشاورزی هشترود گفت: پیش بینی می شود از هر هکتار بیش از 100 تن و کلا یک میلیون و 200 هزار تن ذرت علوفه ای برداشت شود.
همزمان با هفته دولت دو طرح خدماتی بهداشتی در هشترود به بهره برداری رسید
سرپرست شبکه بهداشت و درمان هشترود در آئین افتتاح این طرح ها گفت: این طرح ها شامل بخش زایمان LDR و کانون دوست دار سالمند( شهروند ارشد) با هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد و 200 میلیون ریال بود.
نماز عید قربان تجلی وحدت و نماد قدرت مسلمانان است
خطیب عید قربان هشترود:
امام جمعه و خطیب عید قربان هشترود در خطبه های نماز عید این شهرستان گفت: در عید قربان هدف از قربانی کردن تقرب جستن به خداست.
الگوی دولتمردان در خدمت به مردم شهیدان رجایی و باهنر باشد
استاد حوزه علمیه هشترود:
استاد حوزه علمیه هشترود در آیین گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت در مسجد جامع این شهرستان، گفت: دولتمردان با تاسی و الگو گرفتن از شهیدان رجایی و باهنر در خدمت بیشتر به مردم تلاش کنند.