‌باشگاه خبرنگاران
تهیه برنامه تلویزیونی
خبرنگار صداوسیمای شهرستان سراب در گفتگو با «بسیج» خبر داد
مجتهدی از حضور عوامل و دست اندرکاران برنامه "کندیمیز" صداوسیمای آذربایجان شرقی در روستای استیلی (اسطلو) شهرستان سراب جهت ضبط برنامه تلویزیونی از این روستا خبر داد.
عملیات ساخت و بازسازی در روستای زلزله زده ایوق آغاز شد
در آستانه غدیرخم؛
با حضور استاندار آذربایجانشرقی کلنگ ساخت و بازسازی واحدهای ساختمانی آسیب دیده شده از زلزله در روستای ایوق به زمین زده شد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از روستای زلزله زده ایوق بازدید کرد
ساعاتی پیش؛
ساعاتی پیش نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از روستای زلزله زده ایوق شربیان در سراب بازدید کرده و از نزدیگ در جریان روند ساماندهی مردم قرار گرفت.
یادواره شهدای بسیج کارمندی و کارگری سپاه سراب
گزارش تصویری؛
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت یادواره شهدای بسیج کارمندی و کارگری سپاه سراب به همت حوزه شهید رجایی در مسجد امیر المومنین(ع) برگزار شد.
بازدید فرمانده سپاه سراب از روستای زلزله زده ایوق
گزارش تصویری؛
فرمانده سپاه سراب از روستای ایوق که دو روز گذشته بسیاری از خانه های آن در اثر زلزله آسیب دیده و فرو ریخته است، بازدید کرد.
مردم شهر مهربان با اهدای 115واحد خون مهربانی را باز نشان دادند
رئیس هلال احمر مهربان با اعلام این خبر گفت: مردم نوع دوست شهر مهربان در یک اقدام خداپسندانه با اهدای خون خود به یاری بیماران نیازمند در بیمارستان ها شتافتند.
گردان بیت المقدس و گردان امام حسین(ع) فراخوانی شدند
از دقایق نخست زمین لرزه در شربیان؛
فرمانده حوزه شهید محلاتی شهر مهربان در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده گفت: از نخستین دقایق زمین لرزه نیروهای بسیجی گردان بیت المقدس و گردان امام حسین(ع) در روستای ایوق از توابع شهر شربیان بخش مهربان فراخوانی شدند.
بسیج در خط مقدم جنگ نرم است
معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا:
معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا در آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر در سراب از پایان یافتن دوران جنگ سخت علیه نظام گفته و ابراز کرد: امروز دشمن با تهدید نرم که در میدان عمل سخت تر از جنگ رو در روست تلاش در تغییر افکار و سبک زندگی مردم دارد و امروز بسیج در خط مقدم مقابله با این جنگ است