‌باشگاه خبرنگاران
سپاه پاسداران سیاست های زیاده خواه مستکبران را در منطقه شکست داد
امام جمعه آشخانه :
حجت‌الاسلام احمدزاده به علت دشمنی ها با نهاد انقلابی و ارزشی سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حمایت های مستشاری خود در عراق، سوریه و برخی نقاط، سیاست های زیاده خواهی، متجاوزگرایانه و ظلم ستیز مستکبران و نیروهای داعش را با شکست ننگین مواجه کرد.
اولین مجمع عالی بسیج مانه و سملقان در سال 96 برگزار شد
به مناسبت هفته دفاع مقدس  مجمع عالی بسیج شهرستان با حضور مسئولین ادارات، فرماندهان حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج  محلات و اقشار ،فرهیختگان و نخبگان فرهنگی ، علمی  و سیاسی برگزار شد.
آئین تکریم و معارفه امام جمعه شهر پیش قلعه برگزار شد
آئین تکریم و معارفه امام جمعه شهر پیش قلعه با حضور پاسداران و بسیجیان ، مسئولین اجرایی و مردم شهرستان مانه و سملقان برگزار شد.
دیدار فرمانده ناحیه مانه و سملقان با امام جمعه شهر قاضی
به مناسبت هفته دفاع مقدس
به مناسبت هفته دفاع مقدس فرمانده ناحیه مانه و سملقان و جمعی از بسیجیان و مسئولین اجرایی با امام جمعه شهر قاضی دیدار کردند.
دیدارفرمانده ناحیه مانه و سملقان با فرهنگیان دبیرستان امام حسین (ع)
به مناسبت آغاز سال تحصیلی وهفته دفاع مقدس فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و مدیر کانون بسیج فرهنگیان و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان مانه وسملقان با جمعی از فرهنگیان و دانش آموزان دبیرستان امام حسین (ع)دیدار کردند.
اطاعت از ولایت فقیه رکن اصلی مقاومت در مقابل دشمن است
در گفتگو با نورعلی روحانی جانباز 70 درصد عنوان شد:
نورعلی روحانی متولد 1344 در روستای حسن سو شهرستان مانه و سملقان است . وی از سه ناحیه، اصابت گلوله به سر در سال 60، ترکش خمپاره به تمام نقاط بدن، قطعی دست چپ، تخلیه چشم در سال 62 و در سال 1367 نیز در عملیات مرصاد شیمیایی و به 70 درصد جانبازی نائل شده است.
مراسم رژه خودرویی در سطح شهر آشخانه برگزار شد
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
دراین مراسم خودروهای ادارات و ارگان های دولتی در کنار خودرو های نظامی و ا نتظامی اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در مانه و سملقان برگزار شد
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
همزمان با چهارمین روز ازهفته دفاع مقدس ، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور رئیس و اعضای شورای تامین،مدیران دستگاه های اجرایی، خانواده معظم شهدا و اقشار بسیج در شهرستان مانه و سملقان برگزار شد.
ساختمان پایگاه شهید شعبانی ایرج افتتاح شد
در هفته دفاع مقدس؛
پایگاه شهید شعبانی ایرج روستای عزیزآباد باحضور امام جمعه شهر قاضی و  اهالی روستا افتتاح شد.
دیدار با خانواده شهید مرحمتی و جانباز برزگر در آشخانه صورت گرفت
در گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛
همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس سرگرد محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان به همراه فرماندار و امام جمعه با خانواده معزز شهید مرحمتی و خانواده جانباز دفاع مقدس برزگر دیدار کرد.