سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۳۷۴۰۳
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۴- ۳۸: ۱۳
طرح مودت پايگاه هاي بسيج حوزه مالك اشتر و فضيلت در بيارجمند برگزار شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج از ميامي، طرح مودت پايگاه هاي بسيج حوزه مالك اشتر و فضيلت با حضور فرماندهان پايگاه هاي مقاومت تابعه، سرگروه هاي صالحين و روساي ادارات بيارجمند برگزار شد.

در اين مراسم حجت الاسلام عليرضا احمدي امام جمعه بيارجمند با اشاره به به هجمه غرب در همه عرصه هاي سياسي، اجتماعي و اقتصادي گفت: تغيير سبك زندگي ايراني اسلامي به غربي يكي از اهداف دشمنان است.

وي افزود: اگر به اين هدف دشمانان نائل شوند مي توانند در مراحل بعدي راحت تر اهداف خود را عملي كنند.

امام جمعه بيارجمند با اشاره به افزايش مصرف گرايي در ايران بيان داشت: اگر در اين زمينه به منويات رهبر معظم انقلاب توجه نشود خطري بزرگ در انتظار خانواده ها و اجتماع ايران اسلامي خواهد بود.

حجت الاسلام احمدي تصريح كرد: ماهواره يكي از ابزارهاي پياده سازي سبك زندگي غربي در ايران است و تنها راه مبارزه با اين قارچهاي سمي فرهنگ سازي و بصيرت افزايي و روشنگري نسل جوان جامعه است.

كريمي فرمانده حوزه مالك اشتربيارجمند نيز در اين مراسم ضمن خير مقدم به حضار به تشريح برنامه هاي بسيج در سال 94پرداخت و بر تعامل بيشتر ادارات با حوزه هاي مقاومت بسيج تأكيد كرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar